i_Stock_872965830_27a8583a95_bc602acbce

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Gelir ve giderlerinizi tek ekrandan bir bakışta görün, paranızı verimli şekilde yöneterek kârınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Bütçeniz Mikro ile kontrol altında

Mikro Yazılım'ın bütçe yönetimi programları ile toptan ve perakende satışlarınız ile müşterilerinizi kayıt altına alarak gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi tek bir platform üzerinde kolayca takip edebilirsiniz.

Satış ve müşterilerinizi kaydedin

Toptan ve perakende satışlarınız ile müşterilerinizi kayıt altına almanızı sağlayan bu programlarla gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi tek bir platform üzerinde kolayca takip edebilirsiniz.

Finansal durumunuzu tek ekrandan görün

Banka hesaplarınızı, çek, senet ve kasa nakdinizi başka yazılım ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alıp şirketinizin gelecekteki finansal durumunu görebilirsiniz.

Kolayca stok tutun

Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görebilir, maliyet ve satış sonrası kârlılığınızı yönetebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Bütçe yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın ana paketindeki Bütçe Yönetimi modülü ile tüm birimleriniz için ayrıntılı bütçeler oluşturabilir, bu sayede daha planlı büyüyebilirsiniz. Ayrıca hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinizi karşılaştırarak işlerin planladığınız gibi gitmemesi halinde tam vaktinde önlem alabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın ana paketindeki Bütçe Yönetimi modülü ile de detaylı bütçe planlamaları yapabilirsiniz. Ayrıca Mikro Fly ile hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinin karşılaştırmasını yapabilir, her zaman bir adım önde olursunuz.

Bilgi Al

ÇÖZÜMLER

Ana ürünlerle birlikte alabileceğiniz ek çözümler

İşletmenize en uygun çözümü seçin, işinizi baştan sonra kolayca yönetin

Sıkça Sorulan Sorular

Günlük operasyonlarınız ve rutin işleriniz tüm vaktinizi alırken bir de bütçe yönetimiyle uğraşmak büyümeye çalışan işletmeler için epey el oyalayıcı olabiliyor. Eğer siz de alacak ve borç takibi yapmakta zorlanıyor, karmaşık Excel tabloları ile sayfaları okunmayan defterler arasında kayboluyorsanız size pratiklik ve hız kazandıracak online bütçe yönetimi programları kullanabilirsiniz.

  • Toptan ve perakende satışlarınız ile müşterilerinizi kayıt altına almanızı sağlayan bu programlarla gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi tek bir platform üzerinde kolayca takip edebilirsiniz.
  • Banka hesaplarınızı, çek, senet ve kasa nakdinizi başka yazılım ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alıp şirketinizin gelecekteki finansal durumunu görebilirsiniz. Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görebilir, maliyet ve satış sonrası kârlılığınızı yönetebilirsiniz.
  • Aynı zamanda irsaliye ve fatura da oluşturabilir ve bunları ister kağıt ister dijital formatta düzenleyebilirsiniz.
  • Mikro Yazılım’ın e-fatura çözüm ortağıyla birlikte fatura gönderme, alma, saklama, görüntüleme işlemlerini elektronik ortamda yapabilirsiniz.

Mikro Yazılım’ın KOBİ’lere ve büyük işletmelere özel çözümleri Mikro Jump ve Mikro Fly ile de etkin bir bütçe yönetimi yapabilirsiniz.