gecici_vergi_nedir_469fa4e4ae

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Cari hesap programı ile lacak ve borç takibi yapabilir, cari hesaplarınızı etkin biçimde yönetebilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile cari hesaplarınız kontrol altında

Mikro Yazılım'ın cari hesap programını kullanarak kolayca cari hesap yönetimi yapabilir, zamandan tasarruf ederek asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Alacak ve borçlarınızı takip edin

Müşteri ve tedarikçilerinizle hızlı bir şekilde anlaşarak ve etkili biçimde alacak ve borç takibi yapabilir, veri girdilerinizi analiz ederek cari hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

Zamandan tasarruf edin

Zamandan tasarruf edip asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Cari hesap mutabakatı yapın

Cari hesap mutabakatları için e-mutabakat uygulamasını kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Gelir gider takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Küçük işletmelerin tercihi Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satış ve müşterilerinizi tüm bilgileriyle sisteme tanıtır böylece karşınıza çıkan satış fırsatlarını daha iyi değerlendirebilirsiniz. Mikro Run ile satış irsaliyesi düzenleyebilir, bunları tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, satış yönetim programından belirlediğiniz tarih aralıklarında raporlar alıp satış durumunuzu anlık olarak takip ve analiz edebilir, satış taktiklerinizi buna göre geliştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin çözüm ortağı Mikro Jump’ın ve büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ise satışlarınızı tekliften siparişe kadar sorunsuz ve zahmetsizce yönetirsiniz. Satışlarınızda müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

ÇÖZÜMLER

Ana ürünlerle birlikte alabileceğiniz ek çözümler

İşletmenize en uygun çözümü seçin, işinizi baştan sonra kolayca yönetin

Sıkça Sorulan Sorular

Alacak ve borçlarınızı belirleyip takip etmenizi sağlayan cari hesaplar, işletmenizin belkemiğidir. Müşteri ve tedarikçilerinizle hızlı bir şekilde anlaşmanızı ve etkili biçimde alacak ve borç takibi yapmanızı sağlayan cari hesaplar veri girdileri ve bunların analiz edilmesiyle takip edilir. Eğer Excel ya da defter kullanıyorsanız bu verilerin artması bir süre sonra hesap takibi yapmanızı ve cari hesaplarınızı yönetmenizi güçleştirebilir. Zamandan tasarruf edip asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırmak için bir online cari hesap programı kullanabilirsiniz. Ayrıca cari hesap mutabakatları için e-mutabakat uygulamamızı kullanabilirsiniz.İşletmelerin elde ettiği gelirler ile yaptığı giderleri kayıt altına alarak analiz etmesine gelir gider takibi denir. Gelir gider takibi ile etkin bir muhasebe yönetimi yapabilir, şirketiniz açısından önemli olan ticari kararları daha doğru bir şekilde alabilirsiniz.

Etkin bir cari hesap takibi yapmak istiyorsanız Mikro Yazılım’ın işletmenizin ihtiyaçlarına göre şekillenebilen çözümlerinden birini deneyebilirsiniz.