e_defter_2ea38d25e7

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Demirbaş takip programı kullanın, değerli demirbaşlarınızın takibini kolayca gerçekleştirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Nakit akışınız kontrol altında

Mikro Yazılım programlarının demirbaş takibi yapmayı sağlayan programları ile değerli demirbaşlarınızı kolayca numaralandırabilir, kaydedebilir, takip edebilir ve organize edebilirsiniz. Böylece şirketinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Demirbaş takibi yapın

Demirbaşlarınızın kolayca takip edebilir, demirbaş bilgilerini derli toplu bir şekilde depolayabilirsiniz.

Demirbaş bakımı yapın

Demirbaşlarınızın bakımlarının zamanında ve hızlıca yapabilirsiniz.

Ayrıntılı raporlar alın.

Demirbaşlarınıza dair verilere dair detaylı raporlar alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Demirbaş takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Küçük ölçekli bir işletmelerin onlarla beraber büyüyen muhasebe çözümü Mikro Run Stok/Ürün ve Hizmet Yönetimi modülü sayesinde stok ve envanter takibinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Yazılım’ın büyümek isteyen KOBİ’lere özel çözümü Mikro Jump’ın ve uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketler için uygun olan muhasebe çözümü Mikro Fly’ın içinde bulunan Stok ve Yönetimi modülü ile ise stok, envanter ve demirbaşlarınızın takibini kolayca yapmanızı sağlar.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Şirketinizin verimliliği açısından en önemli şeylerden biri, verimli bir envanter ve stok yönetiminizin olmasıdır. Verimli bir envanter ve stok yönetimi, şirketinizin gideceği yönün daha iyi bir şekilde belirlenmesine yardımcı olur. Demirbaşlar kişi veya gruplara zimmetlenirler. Özellikle büyümekte olan bir şirketseniz, git gide artan demirbaşların düzenlenmesi içinden çıkılmaz bir hal alabilir. İyi bir demirbaş takip programı, değerli demirbaşlarınızı numaralandırılma, kayıt, takip ve organizasyonunu verimli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Demirbaş takibinizi etkin bir şekilde gerçekleştirmek ve verimliliğini artırmak isteyen bir şirketseniz bir demirbaş takip programı kullanmalısınız.

Demirbaş takip programı kullanmanızın faydaları şu şekildedir:

  • Demirbaşlarınızın kolayca takip edilmesini sağlar.
  • Demirbaş bilgilerinizin derli toplu bir şekilde depolanmasını sağlar.
  • Demirbaşlarınızın bakımlarının zamanında ve çabucak yapılmasını sağlar.
  • Demirbaş eksiği veya fazlasını tespit etmenizi sağlar.
  • Demirbaşlarınızın daha organize olmasını sağlaması nedeniyle demirbaşlarınıza daha kolay ulaşırsınız.
  • Demirbaşlarınıza dair verilere dair detaylı raporlar almanızı sağlar.

Mikro Yazılım şirketinizin büyüklüğüne ve amaçlarına uygun pek çok farklı muhasebe çözümüne sahiptir. Mikro Run ve Mikro Jump ile kolaylıkla demirbaş takibi yapabilirsiniz. Demirbaş takibinizi kolaylıkla gerçekleştirmek için 30 yıllık tecrübesiyle Mikro Yazılım’ın muhasebe çözümlerini hemen deneyin!

Öncelikle gelir ve giderlerinizi kategorilendirin; böylece ana gelir kaynaklar ile giderleri görebilir, gelecek yatırım ve harcamalarınıza daha kolay yön verebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız programa banka ve hesaplarınızı ekleyin; bu sayede tek ekrandan gelir gider takibi yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Son olarak harcama ve gelirlerinizi anında kaydedin; böylece nakit akışınızı her an kontrol altında tutar ve iş yeri kârlılığınızı anlık olarak ölçümleyebilirsiniz.