Mikro_Yazilim_e_z_Raporu_b4dd104722

Günü
Mikro Yazılım
e-Z raporu
ile kapatın

Mikro Yazılım ile bugün e-Z raporuna geçin, GİB ile tam uyumlu çalışarak kolayca ÖKC bildirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro Yazılım ile e-Z raporuna geçin

Mikro Yazılım ile e-Z raporunu kullanmaya başlayarak günlük kapanış (Z) bilgilerini GİB’e elektronik olarak raporlayabilir, GİB sistemi ile tam uyumlu çalışabilirsiniz. Ödeme kaydedici cihaz bildirimini kolaylaştıran Mikro Yazılım sayesinde eski nesil yazarkasalarda gerçekleştirdiğiniz satışlara ait aylık mali verileri de anında raporlamaya hazır hale getirirsiniz. (Bu veriler; ÖKC bazında toplam satış tutarı ve toplam KDV’dir.) Ayrıca GİB sistemine gönderdiğiniz bilgileri Mikro Yazılım güvencesi 10 yıl boyunca saklarsınız.

Kolay

Güvenli

Doğa dostu

ÖZELLİKLER

e-Dönüşümünüzü Mikro ile yönetin

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece ne kadar nakdiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yaparsınız.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ile menkul varlıklarınızı kolayca yönetebilir, birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı tek platformdan bütün olarak görebilirsiniz. Banka kredilerinizi takip edebilir, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alabilir, ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz. Ödeme ve alacak operasyonlarınızı verimli biçimde planlayabilir, nakit akışınızı anlık olarak takip ederek işletmenizin geleceğini etkileyecek kararları kolayca alabilirsiniz. Kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedebilir, ödemelerinizi tam vaktinde yapabilirsiniz.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

tugra_iplik_2x_3e474f2815

"Mikro Yazılım'ın ürün gruplamadan, stoklara barkod tanımlamaya, raporlamadan filtrelemeye kadar birçok detaylı özelliği operasyonlarımızda büyük kolaylık sağlıyor."

mertoglu_e88c6737e0

"Mikro Jump'ın bir ürüne birden fazla barkod tanımlama gibi tekstil sektörüne özel pratik çözümleri sayesinde operasyonel yüküm oldukça hafifledi. "

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."

Sıkça Sorulan Sorular

Elektronik Z-Raporu, 483 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu (VUK) Genel Tebliği gereği ÖKC’lerden (Ödeme Kaydedici Cihaz) gerçekleştirilen satışlara ait mali bilgilerin Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine iletilmesini sağlayan uygulamadır.

  • Kolayca raporlayın: Günlük kapanış verilerinizi GİB’e kolayca raporlayın.
  • Güvenle saklayın: GİB sistemine gönderdiğiniz verileri kolayca arşivleyin ve senelerce güvenle saklayın.
  • Doğayı koruyun: Kağıt kullanımını azaltarak çevreyi koruyun.

Peki ÖKC bildirim zorunluluğu nasıldır? ÖKC bildirim süresi, farklı bildirimlere göre değişiklik gösterir. Bu süreleri aşağıdaki tablodan kontrol edebilirsiniz: