Mikro_Yazilim_Gelir_Gider_Takibi_07514177fa

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Muhasebe entegrasyonunuzu sektörünüzden bağımsız kolayca gerçekleştirin, zamandan ve maliyetten tasarruf edin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Tüm süreçlerinizde entegre çalışın, verimliliğinizi artırın

Mikro Yazılım programları ile ticari süreçleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümlerin birbirleriyle entegre çalışmasını sağlayın, her şeyi tek ekrandan kolayca takip edin.

Tüm ticari çözümlerinizle entegre çalışın

Sektörünüz hangisi olursa olsun tüm ticari çözümlerinizi birbirine entegre ederek çalışabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi tek ekrandan takip edin

Kullandığınız programlar arası veri aktarımı yapabilir, bütün işlemlerinizi tek programdan kolayca takip edebilir, tüm çözüm ortaklarınızla bağlantılı olarak çalışabilirsiniz.

Zamandan tasarruf edin

Sektörünüzün lider programlarıyla kolayca entegrasyon sağlayabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Gelir gider takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Büyümek isteyen şirketlerin çözümü Mikro Jump ile sektörlerinin lider programlarıyla kolayca entegrasyon sağlayın. Mikro Yazılım programlarının sektörel entegrasyon çözümleri sayesinde programlara elle veri girmek zorunda kalmayıp zamandan tasarruf edin. Program güncellemelerinden olumsuz etkilenmeyin ve müşterilerinizi tek bir ekrandan takip edin.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlerin çözümü Mikro Fly ile sektörlerinin lider programlarıyla kolayca entegrasyon sağlayın. Mikro Yazılım programlarının sektörel entegrasyon çözümleri sayesinde programlara elle veri girmek zorunda kalmayıp zamandan tasarruf edin. Program güncellemelerinden olumsuz etkilenmeyin ve müşterilerinizi tek bir ekrandan takip edin.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Ticari süreçlerinizi gerçekleştirirken ister istemez farklı işlemler için birden fazla çözüm kullanmanız gerekebilir. Bu nedenle bütün çözümlerinizin birbirleriyle entegre çalışabilmesi firmanızın her türden sürecinin daha kolay işleyebilmesi içi büyük önem arz eder. Muhasebe programınızın e- Ticaret çözümleri, bankalar ve daha pek farklı çözüm ortağıyla entegre bir şekilde çalışabilmesi onun entegre muhasebe programı olduğu anlamına gelir.

Entegre muhasebe programı sayesinde pek çok farklı çözüm ortağınız aracılığıyla yaptığınız işlemleri tek bir muhasebe programından takip edebilir, bütün çözüm ortaklarınızla bağlantılı işlemleri kolayca tek bir muhasebe programından halledebilir ve programlar arası veri/bilgi aktarımlarını zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok farklı alana uzmanlaşmış çözümlerin bir arada verimli bir biçimde çalışabilmesini sağlamak iyi bir entegre muhasebe programının olmazsa olmazıdır. Bunlar ve daha pek çok nedenden dolayı iyi bir entegre muhasebe programı kullanmalısınız.

30 yıllık yerli yazılım devi Mikro Yazılım’ın entegre muhasebe programı çözümleriyle hemen tanışın! Size özel çok sayıda entegrasyon çözümünüz sayesinde sektörünüz ne olursa olsun muhasebe entegrasyonunuzu kolaylıkla gerçekleştirin, zamandan ve maliyetten tasarruf edin. Mikro Jump ve Mikro Fly ile sektörlerinin bir numarası olan programlarla zahmetsizce entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Otel ve Restoran Entegrasyon Çözümleri

 • Fidelio entegrasyonu
 • Omni – Vectron entegrasyonu
 • Sistem Otel Otomasyonu entegrasyonu
 • Micros

Otomotiv Entegrasyon Çözümleri

 • Sim Sistem Edi entegrasyonu
 • Incadea entegrasyonu
 • Otosoft entegrasyonu

Gıda ve El Terminali Entegrasyon Çözümleri

 • Univera – Enroute Plus entegrasyonu
 • Vizyonex entegrasyonu
 • Pepsis entegrasyonu
 • Standart formatta el terminalleri
 • AC Nielsen Entegrasyonu

e-Ticaret Entegrasyon Çözümleri

 • Ticimax entegrasyonu
 • IdeaSoft entegrasyonu

Telekomünikasyon Entegrasyon Çözümleri

 • Turkcell Peros entegrasyonu
 • VKN

Banka Entegrasyon Çözümleri

 • Garanti Bankası entegrasyonu

Diğer Entegrasyon Çözümleri*

 • Evrim-Mikro entegrasyonu (Gümrük müşavirlerinin kullandığı program)

Öncelikle gelir ve giderlerinizi kategorilendirin; böylece ana gelir kaynaklar ile giderleri görebilir, gelecek yatırım ve harcamalarınıza daha kolay yön verebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız programa banka ve hesaplarınızı ekleyin; bu sayede tek ekrandan gelir gider takibi yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Son olarak harcama ve gelirlerinizi anında kaydedin; böylece nakit akışınızı her an kontrol altında tutar ve iş yeri kârlılığınızı anlık olarak ölçümleyebilirsiniz.