i_Stock_1187184203_adced252d0_fe7bd06c88

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Envanterinizi tek ekrandan bir bakışta görün, tüm demirbaşlarınızı verimli şekilde yöneterek kaynak yönetiminizi iyileştirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile demirbaşlarınız kontrol altında

Hacminiz büyüyüp lokasyonlarınız arttıkça demirbaşlarınızı takip etmeniz zorlaşabilir. Elinizdeki verilerle gerçek demirbaş sayınız uyuşmadığında hangi durumda ve nerede olduğunu bilmediğiniz malzemeleriniz, boşu boşuna harcama yapmanıza, bu malzemeler için ödediğiniz kira, sigorta ve verginin olması gerekenden daha yüksek tutarlara çıkmasına sebep olabilir. Mikro Yazılım'ın envanter takibi yapmanızı sağlayan programları ile demirbaşlarınızı etkin şekilde yönetip kurumsal kaynak planlamanızı güçlendirebilirsiniz.

Sayım kontrollerinizi yapın

Depo sayımlarınızı mobil cihazlar üzerinden de ulaşılabilen web tabanlı programlarla kolayca takip edebilirsiniz.

Satın alım sürecini etkinleştirin

Etkili envanter takibi ile satım alımlarınızı daha doğru şekilde yapabilirsiniz.

Vakit ve nakitten tasarruf edin

Etkili envanter takibi ile çalışanlarınızı daha doğru şekilde yönlendirerek zaman ve para kaybının önüne geçebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Envanter takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Küçük ölçekli bir işletmeyseniz hedeflerinize sizinle birlikte koşan Mikro Run, Stok/Ürün ve Hizmet Yönetimi modülü ile ürün ve hizmetlerinizi sisteme tanımlamanızı sağlar. Böylece stoklarınızın palet, çuval, kilo, adet gibi birimlerini, fiyatını, dönem başı miktarını ve barkodunu da sisteme ekleyerek hepsini belirli ana ve alt gruplara ayırabilirsiniz. Eğer isterseniz bu modülden anlık ya da geçmişe yönelik raporlar da alabilirsiniz. Satış yönetimi programı ile birlikte kullanarak tüm ürün ve satış işlem takiplerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Yazılım’ın sağlıklı büyümek isteyen KOBİ’lere özel yazılımı Mikro Jump’ın Stok ve Yönetimi modülü ile ise stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayabilirsiniz. Stoklarınıza minimum ve hedef seviye belirleyebilir, hizmet satış sözleşmeleriniz ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi etkin biçimde izleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Çalışan sayınız 50 ve üzeriyse, büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketindeki Stok ve Ürün Yönetimi modülü ile alım, satım yaptığınız ürün ve hizmetler ile onların evraklarını sisteme tanıtıp listeleyebilir, stok durum, değer ve hareketleriyle ilgili raporlar alabilirsiniz. Stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayabilir, stok minimum seviye, sipariş ve hedef seviyelerine bağlı olarak ihtiyaç belirleyerek bunların detaylı analizini yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Dünyayla entegre, değişimi yakalayan bir işletme olmak için sahip olduğunuz tüm kaynakları kolayca ölçüp planlayabilmelisiniz. Bunun için de etkin bir kurumsal kaynak yönetimi yapmanız gerekiyor. Kurumsal kaynak yönetiminin önemli fonksiyonlarından biri de envanter takibidir. Hacminiz büyüdükçe demirbaş takibi zorlaşabilir. Gereksiz harcama yapmamak, demirbaşlarınız için olması gerekenin üzerinde kira, sigorta ve vergi ödememek için envanter takibi yapmalısınız.

Envanter takip programlarıyla hem satım alımlarınızı kolayca yönetir, hem çalışanlarınızı daha doğru şekilde yönlendirir, hem de zaman ve paradan tasarruf edersiniz.

Mikro Yazılım’ın şirketinizin hacmine ve hedeflerinize göre seçeceğiniz çözümleri ile etkin bir envanter takibi yapabilirsiniz. Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly’ın uygun modülleri ile envanter takibi yapabilirsiniz. Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep edebilirsiniz.