2_052d14e611

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Faturalarınızı online fatura sistemini kullanarak kolayca kesmeye başlayın, operasyonlarınızı hızlandırarak nakit akışınızı rahatlatın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile fatura kesmek çok kolay

Faturalama işlemlerinizi Mikro Yazılım programları ile kolayca yapın, hem hata oranını minimize edin hem de tahsilatlarınızı hızlandırın.

Tahsilatlarınızı hızlandırın

Faturalarınızı hızlıca hazırlayıp anında göndererek ödemelerinizi daha kısa sürede alabilir, nakit akışınızı rahatlatabilirsiniz.

Faturalarınızı hatasız kesin

Faturalarınızı doğru bilgilerle düzenleyerek müşterinizle hızlıca mutabık kalabilir, böylece tüm süreci optimize edebilirsiniz.

e-Dönüşüme katılın

e-Fatura uygulamasına geçerek online fatura sistemine ilk adımınızı atabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Fatura kesmek için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile düzenlediğiniz satış irsaliyelerini tek tuşla faturaya dönüştürebilir; Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile ise mal kabullerinizde irsaliye girişi yaparak ve bunları zahmetsizce faturaya çevirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın ve ana paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satışlarınızı tekliften siparişe, rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve faturalama da dahil olmak üzere tüm aşamalarında işleriniz aksamadan yönetebilir; Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile ise ise irsaliye ve faturalama süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın ve ana paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satışlarınızı tekliften siparişe, rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve faturalama da dahil olmak üzere tüm aşamalarında işleriniz aksamadan yönetebilir; Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile ise ise irsaliye ve faturalama süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İşletme kârlılığınızı artırmanızı sağladığı, nakit akışınızın pozitifte kalmasına yardımcı olduğu ve organizasyonunuzun geleceğini güvence altına aldığı için tahsilatlarınızın elinize geçme süresi çok önemli.

Tahsilat sürecinizi hızlandırabilmeniz için faturalarınızı doğru bilgilerle düzenlemeniz, doğru zamanda müşterinizle paylaşmanız, onunla faturanın her detayında mutabık kalmanız gerekir. Bu adımları kolayca halletmek için bir online fatura kesim programı kullanmalısınız.

Faturalama işlemlerinizi bir online program üzerinden gerçekleştirerek hata oranını en aza indirip tüm süreci optimize edebilirsiniz. Mikro Yazılım’ın ön muhasebe ve muhasebe yapmanızı sağlayan programları ile bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu sayede hem pratiklik ve hız kazanır, hem de ödemelerinizi vaktinde alırsınız. Mikro Yazılım’ın e-fatura uygulaması ile online fatura sistemine ilk adımınızı atabilirsiniz.

Hem küçük işletmelere özel Mikro Yazılım çözümü Mikro Run, hem sağlıklı büyümek isteyen KOBİ’lere özel yazılım Mikro Jump, hem de en büyük olma yolundaki işletmelerin tercihi Mikro Fly, bünyelerinde kolayca fatura düzenleyip kesmenizi sağlayan modüller içerir.