vergi_doenemleri_f08ff2e1bc

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Ürün fiyat listelerinizi Mikro Yazılım ticari programlarıyla hazırlayın, iş süreçlerinizi optimize ederek verimliliğinizi artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile fiyat listesi hazırlamak çok kolay

Mikro Yazılım'ın içeriği ve özellikleri ihtiyacınıza uygun olarak değişip büyüyebilen çözümlerini tercih ederek fiyat listeleri hazırlayabilir, ürünlerinizin miktar ve fiyatlarını kolayca değiştirebilir, ayrıca satışı ilgilendiren birçok rutin aktivitenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlıca fiyat güncelleyin

Mevcut şablonları kullanarak, şablonlar üzerinde değişiklikler yaparak ya da sıfırdan kendinize özel yeni fiyat listeleri hazırlayabilir, hızlıca fiyat güncelleyebilir, oluşturduğunuz fiyatlar üzerinden iskonto tanımlayabilirsiniz.

Stoklarınızı takip edin

Stok durumunuzu anlık olarak izleyebilir, müşteri ve tedarikçilerinizin durumunu bir bakışta görebilirsiniz.

Fiyat sabitleyin

Fiyat sabitleme yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Fiyat listesi hazırlama için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile alım ve satımını yaptığınız ürün ve hizmetlerinizi sisteme girmeniz çok kolay. Böylece Stok / Ürün ve Hizmet Yönetimi modülünü kullanarak stoklarınızı birimlerine (palet, çuval, kilo, adet, koli, vb.), fiyatına, dönem başı miktarına ve barkoduna göre tanımlayıp belirlediğiniz ana ve alt gruplara ayırabilirsiniz. Ayrıca hem anlık hem de geçmişe yönelik liste ve raporlar çıkarabilir, satın almanızı daha etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Hızlı Satış

Mikro Run ve Mikro Jump ile entegre Mikro Satış ile barkodlu satışlarınızı hızlandırabilir, ön muhasebenizi tek ekrandan kolayca takip edebilir, işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz. Tüm perakende sektörlerine uygun perakende satış programı Mikro Hızlı Satış ile

 • Fiyat listesi, bilgi fişi, fiş, fatura ve etiket oluşturabilirsiniz.
 • Ürünlerinizin stok, cari veya fiyat bilgilerini direkt kasanızın başında zahmetsizce değiştirebilirsiniz.
 • Ürün fiyatları üzerinde kolayca iskonto yönetimi yapabilirsiniz.
 • Barkod okuyucunuz ve terazilerinizle entegre çalışabilirsiniz.
 • Süreçlerinizi merkez ve şubelerinizle eş zamanlı yürütebilirsiniz.
 • Veresiye ve parçalı satışlar yapabilirsiniz.
 • Çevrimdışı çalışabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz. Ödeme ve alacak operasyonlarınızı verimli biçimde planlayabilir, nakit akışınızı anlık olarak takip ederek işletmenizin geleceğini etkileyecek kararları kolayca alabilirsiniz. Kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedebilir, ödemelerinizi tam vaktinde yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyat listesi, bir firmanın, ürettiği tüm ürün ve malların ederlerini ve bu ürünlere dair bilgi ve açıklamaları gösteren, belli bir sisteme göre sıralanmış, alıcılarla paylaşılan çizelgedir. Şirketinizde sattığınız ürünlerin perakende ve toptan fiyatlandırmasını yapınca bu listeleme yöntemini kullanılarak bir çizelge oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinizin ürünlerinize ve onların fiyatına erişimini sağlamak için farklı müşteri ve ürün grupları için farklı fiyat listeleri de hazırlayabilirsiniz. Fiyat listesinde, müşterilerinize sunmak istediğiniz ürünler açıklamaları ve fiyatları ile birlikte yer alır. Fiyat listesinde aynı zamanda, aynı ve farklı yüzdelik indirimlerinizi de gösterebilirsiniz.

Fiyat listesi hazırlama programı, tüm ürünlerin, ürünlerin miktarlarının ve fiyatlarının görünmesini, tüm bilgilerin kolayca değiştirilmesini sağlayan bir ekranı içerir. Bu programlarla

 • Mevcut şablonları kullanarak, şablonlar üzerinde değişiklikler yaparak ya da sıfırdan kendinize özel yeni fiyat listeleri hazırlayabilirsiniz.
 • Hızlıca fiyat güncelleyebilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz fiyatlar üzerinden iskonto tanımlayabilirsiniz.
 • Stok durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.
 • Müşteri ve tedarikçilerinizin durumunu görebilirsiniz.
 • Fiyat sabitleme yapabilirsiniz.

Mikro Run ve Mikro Hızlı Satış ile fiyat listeleri de dahil olmak üzere satışı ilgilendiren birçok rutin aktivitenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.