maas_7e9a978103_00be0c74a3

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Bordrolarınızı işçi maaş hesaplama programı ile kolayca hazırlayın, hem operasyonlarınızda pratiklik ve hız kazanın hem de personel yönetimi sürecinizi optimize edin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

İş maaşlarını hesaplamak Mikro ile çok kolay!

Mikro Yazılım programları ile maaş bordrolarını doğru içeriklerle noksansız hazırlayın, hem işletmenizi hem de çalışanınızı güvence altına alın.

Personel kaydı tutun

Çalışan bilgilerini kaydedin, dilediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman güncelleyin. Böylece maaş hesabını hep en güncel ve doğru data ile yapın, düzgün biçimde hazırlanmış bordrolar ile işletmenizi yasal olarak güvenceye alın.

Tüm bilgilere tek ekrandan ulaşın

Personel verilerini tek bir ekranda toplamış olursunuz. Verilere başka bir yazılım ya da entegrasyona gerek duymaksızın erişebilirsiniz.

Verilerinizi güvenle saklayın

Verilerinizi, hesaplamaları ve bordroları tek bir platformda uzun yıllar güvenle saklayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

İşçi maaş hesaplaması için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Personel Yönetimi modülüyle personelinizi sicil kartlarından borç ve icra, devreden yasal değerleri gibi birçok detay ile anlık olarak izleyebilirsiniz. Mikro Jump, e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt olarak göndermenizi de sağlar.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın ana paketindeki Personel Yönetimi programıyla Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı iş yerleriniz ile tüm pozisyonlardaki personelinizi kolayca yönetebilir; muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmeler yapabilirsiniz. Mikro Fly, e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt olarak göndermenizi de sağlar.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Maaş bordrolarının doğru içeriklerle hazırlanması ve işçi maaşının noksansız hesaplanması çalışanlarınızı olduğu kadar işvereni, yani sizi ve işletmenizi de güvenceye alır. Kıymetli evrak olan bordrolar, personelinizin kazandığı ücreti, bu ücretten yapılan vergi kesintisini ve sigorta primi kesintilerini de gösterir. Bu nedenle bordrolarda mutlaka gerçek rakamlar bulunmalıdır. İşletmenizi hukuki olarak ilgilendiren bir sorun yaşadığınızda, bordrolardaki rakamlar kanıt niteliğindedir. Tam da bu yüzden işçi maaşlarının doğru şekilde hesaplanması oldukça önemlidir. Personelinizin bilgilerinin de yer aldığı bordro belgesini işçi maaş hesaplama programı ile kolayca hazırlayabilirsiniz. İşçi maaş hesaplama programları ile hem bordro hazırlama süreçlerinizde pratiklik ve hız kazanmış hem de personel yönetimi sürecinizi optimize etmiş olursunuz.

İşçi maaş hesaplama programlarıyla
Çalışanlarınızı birçok farklı bilgiyle sisteminize kaydetmiş olursunuz. Bu bilgilerden bazıları şunlardır:

 • Özlük bilgisi
 • Sicil kartı
 • Puantaj işlemleri
 • Borç ve devir tanımları
 • İzin kartları
 • İzin talepleri
 • Çalışan bilgilerinizi istediğiniz zaman daha güncel bilgilerle kolayca değiştirebilirsiniz. Bu sayede maaş hesabını her zaman en güncel ve doğru data ile yapar, düzgün biçimde hazırlanmış bordrolar ile işletmenizi yasal olarak güvenceye alırsınız.
 • Personel verilerini tek bir ekranda toplamış olursunuz. Verilere başka bir yazılım ya da entegrasyona gerek duymaksızın erişebilirsiniz.
 • Verilerinizi, hesaplamaları ve bordroları tek bir platformda uzun yıllar güvenle saklayabilirsiniz.
 • Bilgilerinizi çalışanlarınız, muhasebecileriniz ve mali müşavirinize kolayca aktarabilirisiniz.
 • Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Personel Yönetimi modülüyle personelinizi sicil kartlarından borç ve icra, devreden yasal değerleri gibi birçok detay ile anlık olarak izleyebilirsiniz.
 • Mikro Fly’ın ana paketindeki Personel Yönetimi programıyla Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı iş yerleriniz ile tüm pozisyonlardaki personelinizi kolayca yönetebilir; muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmeler yapabilirsiniz.
 • Mikro Jump ve Mikro Fly, e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt olarak göndermenizi de sağlar.