i_Stock_958573528_74c214d074_2e9a071b9d

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi tek platform üzerinde kolayca takip edin, hem finansal operasyonlarınızı kolaylaştırın hem işletmenizin verimliliğini artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Tahsilatlarınız kontrol altında

Tüm vaktinizi alan rutin işlerinizin arasında tahsilat takibini Mikro Yazılım ticari programlarına bırakın, hem hızınızı kesen hataları engelleyin, hem de asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırın.

Nakit akışını rahatlatın

Tahsilatlarınızı vaktinde alarak düzenli nakit akışı elde edebilir, işletmenizin geleceğini güvenceye alabilrsiniz.

Programınızı özelleştirin

Programınızı ihtiyaçlarınıza ve çalışma modelinize göre özelleştirebilirsiniz.

Hataların önüne geçin

Sizi yavaşlatan hataları engelleyin, asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Tahsilat takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Küçük işletmelerin finansal operasyonlarını kolaylaştıran Mikro Run’ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak izleyebilir, sisteme tanımladığınız banka hesaplarınız ile çek ve senetlerinizin durumunu bir bakışta görebilirsiniz. Bu sayede hem nakit akışınızı kontrol altına alır hem de ödeme ve tahsilatlarınızın zamanını programınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin kurumsal ortağı Mikro Jump’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuz tamamen kontrol altında. Ödeme ve tahsilatlarınızı düzenleyip nakit akışınızı takip etmenizi sağlayan modül ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi buna göre planlayabilirsiniz. Etkili bir menkul varlık yönetimi yapabileceğiniz programla işletmenizin karar alma mekanizmasını da güçlendirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Hedeflerine uçarak ilerleyen işletmelerin ticari programı Mikro Fly’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuz tamamen kontrol altında. Ödeme ve tahsilatlarınızı düzenleyip nakit akışınızı takip etmenizi sağlayan modül ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi buna göre planlayabilirsiniz. Etkili bir menkul varlık yönetimi yapabileceğiniz programla işletmenizin karar alma mekanizmasını da güçlendirebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Vaktinde tahsil ettiğiniz alacaklar, sağlıklı bir nakit akışının garantisi. Düzenli nakit akışı ise işletmenizin geleceği için en önemli faktörlerden biri. Tahsilatlarınızı hızlandırarak nakit akışınızı kontrol altına almak için siz de bir kurumsal tahsilat programı kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve çalışma modelinize göre özelleştirebileceğiniz kurumsal tahsilat programları ile hem etkili bir gelir-gider yönetimi yapabilir hem de finansal operasyonlarınızı kolaylaştırırsınız.

Tüm vaktinizi alan rutin işlerinizin arasında tahsilat takibini iyi bir online kurumsal tahsilat programına bırakırsanız hızınızı kesen hataları engellemekle kalmaz asıl enerjinizi de işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Mikro Run’ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile Mikro Jump ve Mikro Fly’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülünü kullanarak etkili bir kurumsal tahsilat takibi yapabilirsiniz.