i_Stock_1175868364_08950c51ab

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

İşçi bilgilerini içeren bordroları maaş hesaplama programı ile oluşturun, hem zamandan kazanın hem personel yönetimi sürecinizi hatadan arındırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Maaş hesaplaması Mikro ile çok kolay

Hatasız ve hızlı bir personel yönetimi için maaş hesaplamalarını Mikro Yazılım programları ile yapın.

Personelinizi tüm ayrıntılarıyla takip edin

Personelinizi özlük bilgisi, sicil kartı, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımları, izin kartları ve talepleriyle birlikte sisteminize ekler, bu bilgileri dilediğiniz zaman değiştirip güncelleyebilirsiniz. Böylece maaş hesaplamalarını en doğru verilerle yapar, bordroları en güncel bilgilerle hazırlarsınız.

Bilgilerinizi güvenle saklayın

Oluşturduğunuz bilgileri, hesaplamaları ve bordroları uzun zaman güvenle saklayabilirsiniz.

Belgelerinizi kolayca paylaşın

Maaş hesaplamaları ile bordroları ilgili çalışanlarınız, muhasebecileriniz ve mali müşavirinizle paylaşabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Maaş hesaplaması için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketinde bulunan Personel Yönetimi modülüyle işçilerinizi sicil kartlarından borç ve devir tanımlamalarına kadar ayrıntılı biçimde takip edebilirsiniz.

Hem Mikro Jump’ın Personel Yönetimi ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine doğrudan gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın ana paketinde yer alan Personel Yönetimi modülü ile Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı iş yerlerinizin ve her pozisyondan çalışanınızın yönetimini yapmanızı sağlar. Mikro Fly ayrıca muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmeler yapmanızı da sağlar.

Mikro Fly’ın Personel Yönetimi ile e-Bildirge’yi Mikro Yazılım üzerinden SGK’nin sistemine direkt gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Bordronun doğru biçimde düzenlenip maaş hesabının hatasız yapılması işçiyi olduğu kadar işvereni de güvenceye alır. Kıymetli evrak statüsünde olan bordro, işçinin kazandığı ücretle birlikte onun üzerinden yapılan vergi ve sigorta primi kesintilerini de gösterir. Bu yüzden gerçek rakamlarla hazırlanmalıdır. İşletmeyi ilgilendiren hukuki davalarda kanıt olarak kullanılabilen bordronun en önemli kalemi olan maaş hesabının doğru biçimde yapılması çok önemlidir. İşçi bilgilerini de içeren bordroları online maaş hesaplama programı ile oluşturmak size hem zaman kazandırır hem de personel yönetimi sürecinizi hatadan arındırır.

  • Personel kaydı oluşturursunuz.
  • İşçilerinizi özlük bilgisi, sicil kartı, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımları, izin kartları ve talepleriyle birlikte sisteminize ekler, bu bilgileri dilediğiniz zaman değiştirip güncellersiniz. Böylece maaş hesaplamalarını en doğru verilerle yapar, bordroları en güncel bilgilerle hazırlarsınız.
  • Çalışanlarınızın verilerine tek bir program üzerinden başka bir yazılım ya da entegrasyona gerek kalmadan ulaşırsınız.
  • Oluşturduğunuz bilgileri, hesaplamaları ve bordroları uzun zaman güvenle saklarsınız.
  • Maaş hesaplamaları ile bordroları ilgili çalışanlarınız, muhasebecileriniz ve mali müşavirinizle paylaşabilirsiniz.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile kolayca maaş hesaplayabilir ve personel yönetimi yapabilirsiniz.