i_Stock_157613105_00e8227ebe

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Mali analiz programı kullanarak tüm muhasebe ve iş süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek kolayca takip edin, işletme verimliliğinizi artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mali analizin kolayı Mikro'da

Mikro Yazılım'ın mali analiz programları ile hem tüm muhasebe ve iş süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek takip edebilir hem de hazırladığınız mali analiz tabloları ile şirketinizin geleceği hakkında önemli kararları daha etkili biçimde verebilirsiniz.

Mali durumunuzu takip edin

Şirketinizin güncel mali durumunu bir bakışta görebilir, zahmetsizce oluşturacağınız bilanço ve gelir tablolarıyla kolayca temel ve haber analizi yapabilirsiniz.

Ayrıntılı raporlar alın

Detaylı raporlama seçenekleri ile birbirini ilgilendiren finansal oranları bir arada görebilirsiniz.

Etkili analizler yapın

Şirketlerin bilançolarına etki etmesi muhtemel veri ve haberler (borçluluk, karlılık, likidite verileri, büyüme performansları) ile piyasa değerlerini kaçırmadan etkili analiz yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Mali analiz için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü büyümek isteyen Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump, ana paketindeki Finans Yönetimi modülünün finansal durum, nakit akış, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanıza, birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı tek bir platformdan konsolide biçimde yönetmenize imkan tanır.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelerin verimlilik ve karlılığını artıran Mikro Fly ise, ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek kolayca yönetmenizi hem de anlık nakit akışı takibi, bütçeleme ve raporlama gibi özelliklerle işletmenizin geleceğine yönelik kararları daha etkin biçimde almanızı sağlar. Ayrıca programın tüm sistemle entegre çalışan Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi modülü ile defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturup sabit kıymetlerinizi tanımlayabilir, zimmet yerlerini belirleyip faydalı ömür ile finansal sözleşmelerine dair tanımlamalar yapabilirsiniz. Amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını muhasebeleştirebilir, enflasyon düzeltmesi muhasebe uyarlamalarına dair ayrıntılı raporlar alabilirsiniz. Son olarak Mikro Fly’ın Karar Destek ve Analiz modülü sayesinde verilerinizden hızlı ve zengin raporlar yaratıp tüm verilerinizi dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini kullanabilir ya da kendi küplerinizi oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Ön muhasebenin ve genel olarak muhasebenin en önemli konularından biri de mali analizdir. Mali analiz tabloları, şirketlerin gelecekleri hakkında önemli kararları daha etkili biçimde vermesine yardım eder. Mali analiz tablolarının içerik ve hazırlık süreçleri de bu tabloların ortaya koyduğu analiz kadar önemlidir.

Muhasebenin ana fonksiyonlarından biri de raporlamadır. Raporlamanın yapılabilmesi için en çok bilanço tablosu ile gelir tablosu kullanılır. Mali analiz programları ile,

  • Şirketinizin güncel mali durumunu bir bakışta görebilirsiniz.
  • Zahmetsizce oluşturacağınız bilanço ve gelir tablolarıyla kolayca temel ve haber analizi yapabilirsiniz.
  • Detaylı raporlama seçenekleri ile birbirini ilgilendiren finansal oranları bir arada görebilirsiniz.
  • Şirketlerin bilançolarına etki etmesi muhtemel veri ve haberler (borçluluk, karlılık, likidite verileri, büyüme performansları) ile piyasa değerlerini kaçırmadan etkili analiz yapabilirsiniz.

KOBİ’lerin çözüm ortağı Mikro Jump ve büyük işletmelerin verimlilik ve karlılığını artıran Mikro Fly ile etkili mali analizler yapabilirsiniz.