i_Stock_905049450_7f30db6fe5_ec76d44fff

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Çalışanlarınızın mesai takibini personel devam programı kullanarak yapın, kolaylaşan ve hızlanan personel yönetimi sayesinde işletme kârlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Personel yönetimi Mikro ile çok kolay!

Mikro Yazılım programları ile çalışanlarınızın ücretlerini doğru verilerle hesaplayarak bordrolarını eksiksiz olarak hazırlayın, optimize olan personel süreçleri sayesinde bir yandan çalışanlarınızın memnuniyetini artırırken diğer yandan işletme verimliliğinizi yükseltin.

Personelinizi tüm detaylarda takip edin

Personelinizin özlük, izin, eğitim, harcama, çalışma saatleri, bordro, puantaj, fazla mesai, zimmet, performans, yemek, ulaşım vb. bilgilerini kayıt altına alıp tek bir ekran üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

Personelinizi değerlendirin

Personelinizi bitirdikleri işler, aldıkları puanlar ve performanslarına göre değerlendirebilir, belirlediğiniz zaman aralıkları için farklı ayrıntılarda raporlar üretebilirsiniz.

İK süreçlerinizi verimli hale getirin

Çalışanlarınızın bilgilerini takip etmenin yanında şirket içindeki bilgi akışını daha sağlıklı hale getirebilir, insan kaynakları süreçlerinizin hızı ve verimine katkıda bulunabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Personel takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Büyümeyi hedefleyen bir KOBİ’niz varsa, Mikro Jump’ın işletme yönetimi çözümlerinden biri olan Personel Yönetimi modülünü kullanarak siz de etkin bir personel yönetimi yapabilirsiniz. Mikro Jump ile

 • Personelinizi sisteme tüm verileriyle (sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları vb.) ayrıntılı olarak kaydedebilir ve anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Ayrıca e-Bildirge’yi program üzerinden SGK’nin sistemine direkt olarak gönderebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Gözü yüklerde olan orta ya da büyük ölçekli bir şirketseniz Mikro Fly’ın işletme yönetimi çözümleri arasında bulunan İnsan Kaynakları Yönetimi Programı modülü ile insan kaynaklarınızı uçtan uca yöneterek sektörünüzün lideri olmayı hedefleyebilirsiniz. Bu modül ile

 • Ekiplerinizin performansını anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Personelinizin izin, performans, kariyer ve eğitim planlamalarını kolayca yapabilir, onları bilgi, yetenek ve birikimlerine göre değerlendirebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Personel takip programları, personelinizin özlük, izin, eğitim, harcama, çalışma saatleri, bordro, puantaj, fazla mesai, zimmet, performans, yemek, ulaşım vb. bilgilerini kayıt altına alıp tek bir ekran üzerinden kolayca izlemenizi sağlayan ticari yazılımlardır. Bu programlarla yalnızca çalışanlarınızın bilgilerini takip etmekle kalmaz aynı zamanda şirket içinde sağlıklı bilgi akışı olmasını sağlar, insan kaynakları süreçlerinizin hızı ve verimine katkıda bulunursunuz.

Personelinizin mesaisini takip etmeniz, çalışanlarınızın ücretlerini doğru verilerle hesaplamanız ve eksiksiz bir bordro hazırlama işlemleri için çok önemlidir. Çalışanlarınızın mesaisini personel takip programlarıyla takip edebilirsiniz.

Çalışanlarınızın mesaisini hesaplayıp takip etmenizi sağlayan personel programları ile aynı zamanda aşağıdaki işlemleri de kolayca gerçekleştirebilirsiniz:

 • Personelinizin maaş, avans, izin vb. tüm bilgilerini dilediğiniz ayrıntıya göre sıralayıp görüntüleyebilirsiniz.
 • Personelinize iş ve görev atayabilirsiniz.
 • Personelinizi bitirdikleri işler, aldıkları puanlar ve performanslarına göre değerlendirebilirsiniz.
 • Belirlediğiniz zaman aralıkları için farklı ayrıntılarda raporlar üretebilirsiniz.

Personel takip programı kullanarak

 • Personelinize dair verileri her zaman güncel tutarsınız.
 • Anlık takip ve sürekli veri analizi sayesinde şirketinizin geleceğini ilgilendiren önemli kararları vaktinde alırsınız.
 • İş süreçlerinizi otomatize edip hızlandırarak verimliliğinizi ve dolayısıyla işletme kârlılığınız da artırırsınız.
 • İş süreçleriniz ve şirket içi iletişiminiz daha şeffaf hale getirir; iş ve veri güvenliğinizi artırırsınız.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkili bir personel yönetimi ve insan kaynakları yönetimi yapabilirsiniz.