akaryakit_c632f8c2ac

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Pompa hesabı programları ile akaryakıt istasyonunuzun pompa yönetimini kolaylaştırabilir, işletme karlılığınızı artırabilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Akaryakıt istasyonunuzu otomatize edin

Mikro Yazılım programları ile akaryakıt istasyonunuzun pompa yönetimini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, istasyonunuzun tank doluluk seviyesini, hangi yakıt türünden ne kadar satış gerçekleştiğini, personel vardiya durumunu anında görebilirsiniz.

Satış yönetimi yapın

Akaryakıt pompalarından yapılan satışı anlık olarak takip edebilir, satışlarınızı filtreleyen raporlar alabilir, personelinizin satış miktarları ve vardiya durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Kapsamlı raporlar alın

Yaptığınız tüm işlemler elektronik ortamda kayıtlıdır ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yapılan tüm işlemlerle ilgili zaman aralığı belirleyerek kapsamlı raporlar alabilirsiniz.

Taşıt tanıma fonksiyonundan faydalanın

Müşteri ve taşıt tanıma fonksiyonları ile sistem müşterilerinizi tanır ve araçlara doğru miktarda ve doğru türde yakıt sunma imkanına sahip olursunuz.

ÖZELLİKLER

Pompa hesabı takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run’ın Akaryakıt İstasyonu Yönetimi modülünü kullanarak akaryakıt istasyonlarınızda pompadan markete kadar tüm iş süreçlerinizi otomatize edebilir, akaryakıt, yağ ve diğer ürünlerin satışlarını kredi kartlı veya yakıt kartlı olarak takip edebilir, çalışanlarınızın vardiyalarını kolayca hesaplayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın Akaryakıt İstasyonu Yönetimi çözümüyle akaryakıt istasyonlarınızın tüm süreçlerine pompadan markete kadar hakim olursunuz. Akaryakıt, yağ ve diğer ürünlerin satışlarını kredi kartlı ya da yakıt kartlı olarak takip edebilir, çalışanlarınızın vardiyalarını kolayca hesaplayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın Akaryakıt İstasyonu Yönetimi modülü ile akaryakıt istasyonlarınızın faaliyetlerini pompadan markete kadar kontrol edebilirsiniz. Akaryakıt, yağ ve diğer ürünlerin satışlarını ister kredi kartlı ister yakıt kartlı olarak ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınızın vardiya hesaplarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Akaryakıt istasyonlarının benzin pompalarının kayıtlarını gerçekleştiren programa pompa hesabı programı denir.

Pompa hesabı programları sayesinde akaryakıt istasyonunuzun pompa yönetimini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir; istasyonunuzun tank doluluk seviyesini, hangi yakıt türünden ne kadar satış gerçekleştiğini, personel vardiya durumunu anında bilirsiniz.

Akaryakıt istasyonunuz için bir pompa hesabı programı kullanmanızın pek çok yararı vardır. Bir pompa hesabı programı kullanarak:

  • Akaryakıt pompalarından yapılan satışı anlık bir şekilde takip edebilirsiniz.
  • Tüm satışlarınızı filtreleyen raporlar alabilirsiniz.
  • Personelinizin satış miktarları ve vardiya durumlarını kontrol edebilirsiniz.
  • Tankların doluluk seviyelerini anlık olarak bilirsiniz.
  • Yaptığınız tüm işlemler elektronik ortamda kayıtlıdır ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yapılan tüm işlemlerle ilgili zaman aralığı belirleyerek kapsamlı raporlar alabilirsiniz.
  • Müşteri ve taşıt tanıma fonksiyonları ile sistem müşterilerinizi tanır ve araçlara doğru miktarda ve doğru türde yakıt sunma imkanına sahip olursunuz.
  • Vardiya kapatabilirsiniz.
  • Pompa ve yazar kasa toplamlarını kontrol edebilirsiniz.
  • Birim fiyatlar, özel müşterilere uygulanan fiyat tarifeleri ve ek olarak her türden sadakat uygulamaları merkezden kolayca takip edilebilir.
  • Akaryakıt istasyonunuz için gereken her türden muhasebe işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile pompa hesabı yapabilirsiniz.