web_tabanli_0415f46496

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Web tabanlı stok takip programı kullanın, işletmenizin stok yönetimini optimize ederek verimliliğinizi artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile hatasız web tabanlı stok takibi

Mikro Yazılım'ın web tabanlı stok takip programları ile dünyanın her yerinden tüm bilgilerinize kolayca ulaşabilir; satın alma, satış ve müşteri yönetimi süreçleri için güvenilir veri üretebilir; üretimden sevkiyata tüm iş süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Stok yönetiminde güçlenin

Müşteri ve satışlarınızı kaydedebilir, ürünlerinizi sisteme tanımlayıp stoklarınızı seçtiğiniz faktörlere kategorilendirebilir; tüm stok süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Masraf yapmayın

Programınızı donanım, lisans veya BT personeli maliyeti gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Her yerden erişebilirsiniz

Programınızı masaüstünden tek tıkla açıp hemen kullanmaya başlayabilir, bilgilerinize her yerden erişebilir, verilerinizi daima yedekli olarak güvenle saklayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Stok takibi için ana ürünler

Mikro Run

İşini büyütmek isteyen küçük esnafın çözüm ortağı Mikro Run’ın bulut tabanlı versiyonu Mikro Run Cloud’ın Stok / Ürün ve Hizmet Yönetimi modülü ile stok süreçlerinizi kolayca yönetmenize yardım edecek. Mikro Run Cloud ile

 • Müşteri ve satışlarınızı kaydedebilirsiniz.
 • Ürünlerinizi sisteme tanımlayıp stoklarınızı seçtiğiniz faktörlere kategorilendirebilirsiniz.
 • Anlık veya belirli tarih aralıkları için detaylı raporlar üretebilirsiniz.
 • Stok maliyetlerinizi eksiksiz hesaplayabilirsiniz.
 • Stok miktarlarında yapılan hataları minimuma indirebilirsiniz.
 • Ürün kayıplarının önüne geçebilirsiniz.
 • Satın alma sürecinizin verimini artırabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Stok takibi, bir şirketin çalışmalarını sürdürebilmek için satışını yapmak üzere aldığı veya satılacak ürünün imalatı için kullandığı tüm materyalin kaydıdır. Bu kayıt, stok ve üretim maliyetlerini minimuma indirme ve işletmenin karlılığını artırma amacını taşır. Stok, önemli bir maliyet kalemidir; ihtiyaç duyulan bir ürünün elinizde olmadığında veyahut bu ürünü gereğinden çok stokladığınızda bu şirketinize ekstra maliyet olarak döner. Arz, satış gerçekleşmedikçe gereksizdir. Aynı şekilde müşteri talebini karşılayamayacak derecedeki stoklama da külfet getirir.

Bir yandan müşteri taleplerini karşılarken bir yandan müşteri memnuniyetini yükseltmek ve stok maliyetini de en az seviyede tutmaya çalışmak kolay değildir. Bunu yapabilmenin yolu etkili bir stok yönetiminden, yani web tabanlı stok takip programı kullanmaktan geçer. Web tabanlı stok programı bulut sistemini kullandığı için internet bağlantısı olan cihazlarınız aracılığıyla dünyanın her yerinden tüm bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Satın alma, satış ve müşteri yönetimi süreçleri için güvenilir veri üretebilir, üretimden sevkiyata tüm süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

 • Her yerden erişilebilir: İster ofis ister ev, internet bağlantısı olan her yerden programınıza kolayca ulaşıp kullanabilirsiniz.
 • Çok kolay: Masaüstünden tek tıkla açıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Anında kullanıma hazır: Sistemde otomatik olarak tanımlı veritabanı ve kullanıcılar Mikro Run Cloud kurulduğu an kullanıma hazırdır.
 • Masrafsız: Donanım, lisans veya BT personeli maliyeti gerektirmez.
 • Daima yedekli: Web tabanlı stok takip programları verilerinizi otomatik olarak kaydedip yedekler.

Mikro Run’ın ve Mikro Run’ın bulut tabanlı versiyonu Mikro Run Cloud ile stok süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.