i_Stock_905049450_7f30db6fe5_4cecd3d621

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

İş yerinizde ticari yazılım programları kullanın, kaynak ve zamandan tasarruf ederek iş süreçlerinizi hatadan arındırın ve işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile işlerinizi verimli şekilde yönetin

Mikro Yazılım programları ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görebilir; stok takibi yapabilir, satış ve tedarikçi yönetimi yapabilirsiniz.

Cari hesaplarınızı kaydedin

Ticari muhasebe programları ile cari hesaplarınızdaki borç, alacak bakiyeleri ve vade günlerini takip edebilir, kolayca borç ve alacak faiz hesabı yapabilirsiniz.

Alım satımlarınızı yönetin

İşletmenizin alım-satım işlemlerini yakından takip edebilir, ürün takibi yapabilir, her türlü satın alma işleminin talebini, faturasını, irsaliyesini ve sipariş dokümanını kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca müşteri ve tedarikçileriniz için teklif hazırlayabilir, bunların da takibini yapabilirsiniz.

Fatura takibi yapın

Ticari muhasebe programları ile fatura, stok, demirbaş, hizmet ve masraf veri takibi yapabilir, her kalem için ayrı KDV, depo, personel ve departman verisi girebilir, ayrı iskonto oranları belirleyebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

İş yönetimi için ana ürünler

Mikro Run

Küçük işletmenizin ekleyebileceğiniz yeni modülleri sayesinde işletmenizle beraber büyüyen muhasebe çözümü Mikro Run, sayesinde bütün muhasebe süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Küçük işletmenizin ekleyebileceğiniz yeni modülleri sayesinde işletmenizle beraber büyüyen muhasebe çözümü Mikro Jump, ile tüm muhasebe süreçlerinizi kolayca yönetebilir, e-Fatura ve e-Arşiv düzenleyebilir, stok ve depo yönetimi yapabilir, işletmenizin veya şirketinizin durumu hakkında detaylı raporlar alabilir, çalışan performansınızı kontrol edebilir, gelir gider takibinizi yapabilir ve daha pek çok işleminiz için Mikro Yazılım’a güvenebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

uluslararası rekabete hazırlanan büyük şirketlerin muhasebe çözümü Mikro Fly sayesinde bütün muhasebe süreçlerinizi kolayca yönetin. E-Fatura ve e-Arşiv fatura düzenlemek, bunları sisteme kolayca göndermek, stok ve depo yönetimi yapmak, işletmenizin veya şirketinizin durumu hakkında detaylı raporlar almak, çalışan performansınızı kontrol etmek, gelir gider takibinizi yapmak ve daha pek çok işleminiz için Mikro Yazılım’a güvenebilirsiniz. Mikro Yazılım’ın muhasebe çözümlerini hemen
denemek ve Mikro Yazılım’ın size özel fırsatlarından yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular