Bütçe Yönetimi | Bütçe Yönetim Programı | Mikro Yazılım

Bütçe Yönetimi Programı


bütçe yönetimiNeden bütçe yönetimi programı kullanmalısınız?

Günlük operasyonlarınız ve rutin işleriniz tüm vaktinizi alırken bir de bütçe yönetimiyle uğraşmak büyümeye çalışan işletmeler için epey el oyalayıcı olabiliyor. Eğer siz de alacak ve borç takibi yapmakta zorlanıyor, karmaşık Excel tabloları ile sayfaları okunmayan defterler arasında kayboluyorsanız size pratiklik ve hız kazandıracak online bütçe yönetimi programları kullanabilirsiniz.

Bütçe yönetimi programıyla neler yapabilirsiniz?

  • Toptan ve perakende satışlarınız ile müşterilerinizi kayıt altına almanızı sağlayan bu programlarla gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi tek bir platform üzerinde kolayca takip edebilirsiniz.
  • Banka hesaplarınızı, çek, senet ve kasa nakdinizi başka yazılım ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alıp şirketinizin gelecekteki finansal durumunu görebilirsiniz. Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görebilir, maliyet ve satış sonrası kârlılığınızı yönetebilirsiniz.
  • Aynı zamanda irsaliye ve fatura da oluşturabilir ve bunları ister kağıt ister dijital formatta düzenleyebilirsiniz.
  • Mikro Yazılım’ın e-fatura çözüm ortağıyla birlikte fatura gönderme, alma, saklama, görüntüleme işlemlerini elektronik ortamda yapabilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkili bütçe yönetimi

Mikro Yazılım'ın KOBİ'lere ve büyük işletmelere özel çözümleri Mikro Jump ve Mikro Fly ile de etkin bir bütçe yönetimi yapabilirsiniz. Mikro Jump'ın ana paketindeki Bütçe Yönetimi modülü ile tüm birimleriniz için ayrıntılı bütçeler oluşturabilir, bu sayede daha planlı büyüyebilirsiniz. Ayrıca hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinizi karşılaştırarak işlerin planladığınız gibi gitmemesi halinde tam vaktinde önlem alabilirsiniz.

Mikro Fly'ın ana paketindeki Bütçe Yönetimi modülü ile de detaylı bütçe planlamaları yapabilirsiniz. Ayrıca Mikro Fly ile hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinin karşılaştırmasını yapabilir, her zaman bir adım önde olursunuz.

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.