i_Stock_1308840409_3ebd1b4764

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Barkod otomasyon sistemlerini kullanın, perakende satış yapan işletmenizin operasyonlarını daha verimli hale getirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Barkodlu satışın kolayı Mikro'da!

Barkod otomasyon sisteminizi Mikro Yazılım programları ile kurun, satışa dair tüm operasyonlarınızı hızlandırın ve pratikleştirin.

Ayrıntılı satış raporları alın

Barkod otomasyon sistemi ile tek ekrandan bir ürünün belirli tarihler arasında ne kadar sattığına dair ayrıntılı raporlara kolayca ulaşın.

Operasyonlarınızı hızlandırın ve güvenilir hale getirin

İster mağazalar zinciriniz, ister büyüyen bir KOBİ'niz, ister küçük bir dükkanınız olsun, barkod otomasyon sistemleri ile işlerinizi hızlandırın, hesaplarınızı daha güvenilir hale getirin.

Otomatik olarak fiş ve fatura basın

Farklı tasarımlar arasından seçim yaparak fatura ve fiş basım işlemlerinizi otomatikleştirin, süreci kısaltın, hata payını düşürün.

ÖZELLİKLER

Barkod otomasyonu için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Hızlı Satış

Mikro Hızlı Satış ile hızlı bir şekilde barkodlu ve terazili satış yapın, perakende satış ve ön muhasebe takibinizi anlık olarak gerçekleştirin. Mikro Hızlı Satış’ın kolay kullanımı sayesinde zamandan tasarruf edin ve müşteri memnuniyetinizi artırın.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Günümüzde hiçbir işletme için barkodsuz işlem yapmak pratik değildir. Mahalle aralarındaki en küçük işletmelerin bile yüzlerce ürünlük stokları vardır. Bu durum tabi ki ürün gamı arttıkça, işletme büyüdükçe ve özellikle başka şubeler de hesaba katılınca çok daha karmaşık bir hâl alır. Stoklarınızda hangi üründen kaç tane kaldığı, hangi ürünün ne kadar sattığı, gelen bir siparişi karşılayacak kadar ürünün stoklarınızda var olup olmadığı kolayca ulaşabileceğiniz bilgiler olmalıdır. Bir sipariş geldiğinde kağıtlara aldığınız notları karıştırmak, depoya inip saymak, açtığınız excel dosyasına bakarken en son ne zaman güncellemiş
olduğunuzu merak etmek pratik yöntemler sayılmaktan uzaktır.

Barkod otomasyon sistemleri tüm ürünlerinizi tek bir sistemde listeleyip stoktaki sayıları, fiyatları, markaları gibi çeşitli bilgileri kaydetmenizi ve istediğiniz her zaman bu bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlar. Bu sistemlerden her ürün için bastırdığınız barkodlar sayesinde stok güncellemelerini elle yapmanıza gerek kalmaz ve barkod okutucudan geçirip işlemi onayladığınız anda sistemdeki bilgiler güncellenir. Herhangi bir sipariş geldiğinde sistemi açarak stoklarınızı kolayca kontrol edebilir ve ona göre siparişi işleme sokabilirsiniz. Barkod otomasyon sitemleri yazarkasalar, barkod okuyucular ve terazilerle entegre bir şekilde çalışarak stok tutma işleminin ötesinde, satış işlemlerini de daha pratik bir hâle getirirler. Bir manavın 800 gram havuç satması da, bir giysi mağazasının 5 gömlek satması da hesaplaması kolay işlemler olsa da her insanın basit bir hata yapması mümkündür. Barkod otomasyon sistemleri sayesinde terazide tartıp barkod okutucudan geçirmeniz tüm hesabın yapılması için yeterli olacaktır.