i_Stock_1246366640_53768bd65b

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Kolayca çek ve senet takibi yapın, iş süreçlerinizi etkin biçimde yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Çek ve senetleriniz kontrol altında

Mikro Yazılım'ın çek ve senet takibi yapmanızı sağlayan programları ile finansal operasyonlarınız ile günlük iş süreçlerinizin verimli şekilde devam ettirebilirsiniz.

Çek ve senetlerinizi takip edin

Kıymetli evraklarınızı etkin biçimde yönetebilirsiniz.

Nakit akışınızı takip edin.

Nakit akışınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Ayrıntılı raporlar alın

Ödemeleriniz ve alacaklarınızla ilgili raporlar alarak önemli iç görüler elde edersiniz.

ÖZELLİKLER

Çek senet takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin dostu Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile yalnızca ödeme ve tahsilatlarınızı takip etmekle kalmaz aynı zamanda çek ve senetlerinizin durumunu da anlık olarak görebilirsiniz. Tanımladığınız banka bilgileri sayesinde hesaplarınızı görüntüleyebilir, ne zaman ne kadar nakidiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelerin partneri Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü sayesinde ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı görüntüleyebilir, ne zaman ne kadar nakidiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yapabilirsiniz.

Bilgi Al

ÇÖZÜMLER

Ana ürünlerle birlikte alabileceğiniz ek çözümler

İşletmenize en uygun çözümü seçin, işinizi baştan sonra kolayca yönetin

Sıkça Sorulan Sorular

Finansal operasyonlarınız ile günlük iş süreçlerinizin verimli şekilde devam etmesini istiyorsanız hem nakit akışınızı kontrol altında tutmalı, hem gelir-gider takibi yapmalı, hem de kıymetli evraklarınızı etkin biçimde yönetmelisiniz. Bu işlemleri online ticari programlar kullanarak maddi hatalar olmaksızın yapabilirsiniz.

Kolayca iş takibi yapmanızı sağlayan modülleriyle birlikte ödemeleriniz ve alacaklarınızla ilgili raporlamalar yapan ve size önemli iç görüler sunan online çek senet programlarıyla hem iş süreçlerinizi daha kolay yönetirsiniz hem de kıymetli evraklarınızın yönetimini daha verimli şekilde yaparsınız.

Kıymetli evrak takibi yapmanızı sağlayan modüllerle çek ve senet kaydı oluşturabilir, ilgili borç ve alacakları cari ve banka hesaplarınıza kolayca yansıtabilirsiniz. Günlük kura göre vadesi gelince tahsilat yapmanızı kolaylaştıran bu kayıtlarla kayıt, düzeltme ve silme işlemleriyle birlikte arama da yapabilirsiniz. Kayıt ve vade tarihine göre çek ve senet kayıtlarınızı listelemenizi sağlayan bu sistemlerle vadesi geldiğinde uyarı da alabilirsiniz. İşletmenin sahip olduklarını, borcunu, bilançosunu, kâr ve zararını tüm ayrıntılarıyla gösteren tabloya gelir tablosu denir.

KOBİ’lerin dostu Mikro Jump ve büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilat takibi, çek ve senet ve banka hesabı görüntüle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.