i_Stock_905523978_ce1be50233

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Çek takibi programı kullanın, günlük operasyonlarınız ve iş süreçlerinizi etkin biçimde devam ettirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Nakit akışınız kontrol altında

Mikro Yazılım'ın çek takibi yapmayı kolaylaştıran programlarıyla siz de iş süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Mikro Yazılım'ın programlarını inceleyin, işletmenize en uygun olanı seçin. Hemen bizimle iletişime geçin.

Çek ve senetlerinizi takip edin

Nakit akışınızı kontrol altında tutabilir, kıymetli evraklarınızı güncel olarak takip edebilirsiniz.

Ödeme ve alacaklarınızı anında görün

İş takibini kolaylaştıran modüllerle ödeme ve alacaklarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Anlamlı rapaorlar alın.

Yaptığınız ticari işlemlerin oluşturduğu verileri anlamlı bilgilere dönüştürerek raporlamalar yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Çek takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin destekçisi Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile hem ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak takip edebilir hem de çeklerinizin güncel durumunu görüntüleyebilirsiniz. Tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı görmenizi de sağlayan Mikro Jump ile nakit akışınız üzerindeki kontrolünüzü artırabilir, ödeme ve tahsilatlarınızı daha verimli şekilde yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Kârlılığını katlamak isteyen büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilat takibi yapabilir, çeklerinizin güncel durumunu görüntüleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı görebilir, nakit akışınız üzerindeki kontrolünüzü artırarak, ödeme ve tahsilatlarınızı daha verimli şekilde yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Günlük operasyonlarınız ve iş süreçlerinizi etkin biçimde devam ettirmek istiyorsanız yalnızca gelir gider takibi yapmak ve nakit akışınızı kontrol altında tutmak yetmez; kıymetli evraklarınızı da güncel olarak takip etmelisiniz. Bu işlemi bir online ticari program kullanarak kolayca ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz.

Çek takibi programları ile kıymetli evrakınızın yönetimini daha kolay yaparsınız. İş takibini kolaylaştıran modülleriyle ödemelerinizi ve alacaklarınızı daima kontrol altında tutmanızı sağlayan, yaptığınız ticari işlemlerin oluşturduğu verileri anlamlı bilgilere dönüştürerek raporlamalar yapan, bu özellikleri sayesinde işletmenizin karar alma mekanizmasını geliştiren online programlarla işinizi daha verimli şekilde ve insan hatasından arındırarak yönetebilirsiniz.

Kıymetli evrak takibi yapan modüllere sahip online ticari programlarla çek kaydı oluşturup firma ve müşteri çeklerinizi bu ilgili platformda saklayabilirsiniz. Borç ve alacaklarınızı cari ve banka hesaplarınıza kolayca yansıtmanıza olanak sağlayan bu modüllerle kayıtlarınızı düzenleyebilir, silebilir ve raporlayabilirsiniz. Giriş ve vade tarihine göre çek kayıtlarınızı listeleyebilir, vadesi gelen çeklerinizin tahsilatını program uyarıları sayesinde vaktinde ve kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca tüm kayıtlarınızı belirlediğiniz faktörlere (vadesi gelen, vadesi gelecek, özel vb.) göre raporlayabilirsiniz. Çek takip programları tüm bu özellikleri sebebiyle kullanım kolaylığı sunar ve size günlük işlerinizde hız kazandırır.

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin destekçisi Mikro Jump ile kârlılığını katlamak isteyen büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly ile kolayca çek takibi yapabilirsiniz.