i_Stock_1149596672_57a23ec6fa

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Depo sayımı, etkili stok takibi ve envanter yönetimi ile ürünlerinizin güncel durumunu anlık olarak takip edin, işletme verim ve kârlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Deponuzda her şey yolunda

Mikro Yazılım'ın firmanızın stok yönetimini optimize eden ticari programlarıyla verimliliğinizi artırın. İşletmenize en uygun ticari yazılımı seçmek için bizimle iletişime geçin.

Stok takibi yapın

Stoklarınızı bir bakışta görerek elinizde hangi üründen ne miktarda olduğunu bilir ve ona göre aksiyon alırsınız.

Stok listeleri hazırlayın

Depo sayım yazılımı ile stok listeleri yapabilir, geçmiş tarihli stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Depo ve depo grupları bazında listeleme yapabilirsiniz.

Performans ve verimliliğinizi ölçün

Barkod tanımlayabilir, şube ve depo bazında performans ve verimlilik analizi yapabilirsiniz. Dilediğiniz mal ya da malzemenin fiyat, kod, marka gibi özelliklerini hızlıca değiştirebilir, satış fiyatlarını dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Depo sayımı için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Esnaf, serbest meslek sahibi ve diğer küçük ölçekli işletmelere özel Mikro Run’ın ve Stok Yönetimi - Ürün ve Hizmet Yönetimi Modülü ile

 • Ürün ve hizmetlerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz.
 • Stoklarınızın palet, çuval, kilo, adet gibi birimlerini, fiyatını, dönem başı miktarını ve barkodunu da sisteme ekleyerek hepsini belirli ana ve alt gruplara ayırabilirsiniz.
 • Anlık ve geçmişe yönelik raporlar ile satın almanızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Yazılım’ın büyümek isteyen KOBİ’lere özel çözümü Mikro Jump’ın Stok ve Ürün Yönetimi Modülü ile

 • Stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayıp analiz edebilirsiniz.
 • Stoklarınıza minimum ve hedef seviye belirleyebilirsiniz.
 • Hizmet satış sözleşmeleriniz ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi etkin biçimde izleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketindeki işletme yönetim çözümlerindeki Stok ve Ürün Yönetimi Modülü ile

 • Hem alım satımını yaptığınız ürün ve hizmetleri hem de onlara dair belgeleri sisteme tanıtabilirsiniz.
 • Ürün ve hizmetlerinizi listeleyebilir, stok durum, değer ve hareketleriyle ilgili detaylı raporlar alabilirsiniz.
 • Stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayabilirsiniz.
 • Stok minimum seviye, sipariş ve hedef seviyelerine bağlı olarak ihtiyaç belirleyebilir ve detaylı olarak analiz yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Depo sayımı, diğer adıyla stok sayımı, mağaza ve depolarda tutulan ürünlerin fiziksel olarak yani tek tek satılması, not alınması ve doğrulanmasıdır. Stok sayımının sıklığı, işletmeden işletmeye değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar yılda bir ya da iki kez sayım yaparken diğerleri üç aylık veya aylık olmak üzere daha sık sayım yapabilir. Stok sayımını denetleme firmaları ya da depoya hakim bilir kişi tarafından yapabilir. Sayım sonunda sayımı denetleme firması onaylayıp tutanak tutar. Peki depo sayımı neden önemlidir? Depo sayımı, sağlıklı iş akışları ve süreçlerini garantileyen bir kurumsal kaynak yönetimini olmazsa olmazlarındandır. Çünkü depo sayımı ve etkili bir stok takibi ve envanter yönetimi ile ürünlerinizin güncel durumunu anlık olarak takip edebilir, işletme verim ve kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Depo sayım programları ile

 • Depo ve depo grupları bazında listeleme yapabilirsiniz.
 • Stoklarınızı bir bakışta görerek elinizde hangi üründen ne miktarda olduğunu bilir ve ona göre aksiyon alırsınız.
 • Depo sayım yazılımı ile stok listeleri yapabilir, geçmiş tarihli stoklarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • Hakim olduğunuz stok miktarı sayesinde eksik ürünler için gerekli tedbirleri alabilirsiniz.
 • Barkod tanımlayabilir, şube ve depo bazında performans ve verimlilik analizi yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz mal ya da malzemenin fiyat, kod, marka gibi özelliklerini hızlıca değiştirebilir, satış fiyatlarını dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

Mikro Yazılım’ın her ölçekten şirkete uygun yazılımları ile depo yönetimi yapmak çok kolay. Esnaf, serbest meslek sahibi ve diğer küçük ölçekli işletmelere özel Mikro Run, büyümek isteyen şirketlere ve KOBİ’lere özel Mikro Yazılım çözümü Mikro Jump ve büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly ile kolayca stok ve ürün yönetimi yapabilirsiniz.