i_Stock_1259148059_7ad3700949_75feed836e

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Mikro Yazılım’ın dış ticaret yönetimi programı ile taşıma, sigortalama ve gümrükleme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Dış ticaretinizin yönetimi çok kolay

İthalat ve ihracatınıza dair gümrük işlemleriniz ve mevzuat takibi gerektiren işlerinizin yükünü Mikro Yazılım programları ile hafifletin, iş süreçlerinizi kolaylaştırın.

Belgelerinizi kolayca takip edin

Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura da dahil olmak üzere ihracat için ihtiyacınız olan tüm belgeleri tek bir platformda toplayıp işleyebilirsiniz.

İhracat ve ithalat operasyonlarınızı kolayca yönetin

Tüm ihracat ve ithalat operasyonunuzu tek ekranda yönetebilirsiniz.

Maliyet muhasebesi yapın

İthalat maliyetlerinizi kriterlerini dilediğiniz gibi belirleyerek farklı faktörlere göre ürünlerinize dağıtabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Dış ticaret yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Yazılım’ın KOBİ’lere özel olarak ürettiği çözümü Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi paketi ile ithalat ve ihracat süreçlerinizi kolayca takip edip yönetebilirsiniz sağlar. Mikro Jump ile ithalat maliyetlerinizi dağıtım kriterlerini de belirleyerek ürünlerinize dağıtabilir, ihracat işlemlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm belgeleri tek bir platformda toplayabilir, tüm bu süreçlerle ilgili detaylı raporlar alıp dış ticaret işlemlerinizle ilgili kritik konular hakkında daha kolay karar alabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın ana paketindeki Dış Ticaret Yönetimi modülü ithalat ve ihracat süreçlerinizi kolayca takip edip yönetmenizi sağlar. İthalat maliyetlerinizi dağıtım kriterlerini de belirleyerek (mal ağırlığı, miktarı vb.) ürünlerinize dağıtmanızı sağlayan modül ihracat işlemlerinizde de çeki listesi, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası, form A belgelerini de içerecek şekilde her şeyi tek bir platformda toplamanızı sağlar. Ayrıca tüm bu süreçlerle ilgili detaylı raporlar alıp şirketinize dair önemli konular hakkında daha sağlıklı karar alabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Dış ticaret yönetimi programı, dış ticaret işlerinizin gümrükleme, taşıma, sigortalama gibi aşamalarını optimize edin, iş süreçlerinizi kolaylaştırıp şirketinizi etkili şekilde yönetin.

Dış ticaret yönetimi programları;

  • Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura da dahil olmak üzere ihracat için ihtiyacınız olan tüm belgeleri tek bir platformda toplamanızı sağlar.
  • Tüm ihracat operasyonunuzu tek ekranda yönetmenize olanak tanır.
  • İthalata ait tüm dosya ve belgeleri tek elde toplayıp işlemenize fırsat sunar.
  • İthalat maliyetlerinizi kriterlerini dilediğiniz gibi belirlemenizi, farklı faktörlere göre ürünlerinize dağıtmanızı sağlar.

Mikro Yazılım’ın KOBİ’lere özel olarak ürettiği çözümü Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi paketinde ve Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ithalat ve ihracat süreçlerinizi kolayca takip edip yönetmenizi sağlar.