Mikro_Yazilim_e_Mutabakat_5623f12ddc

Mikro Yazılım ile
e-mutabakata geçin, rahat edin

Mikro Yazılım ile e-mutabakat kullanın, mutabakat ve ekstre karşılaştırma işlemlerinizi tek ekrandan gerçekleştirin.

GENEL BAKIŞ

e-Mutabakata Mikro Yazılım ile geçin

Sektörünüz hangisi olursa olsun size uygun bir Mikro Yazılım programıyla e-mutabakat modülünü kullanarak form BA/BS, cari hesap mutabakat ve ekstre karşılaştırma işlemlerinizi tek ekrandan gerçekleştirip tüm cari hesaplarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz.

Hızlı

Rahat

Verimli

Entegre

ÖZELLİKLER

e-Dönüşümünüzü Mikro ile yönetin

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece ne kadar nakdiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yaparsınız.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ile menkul varlıklarınızı kolayca yönetebilir, birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı tek platformdan bütün olarak görebilirsiniz. Banka kredilerinizi takip edebilir, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alabilir, ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz. Ödeme ve alacak operasyonlarınızı verimli biçimde planlayabilir, nakit akışınızı anlık olarak takip ederek işletmenizin geleceğini etkileyecek kararları kolayca alabilirsiniz. Kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedebilir, ödemelerinizi tam vaktinde yapabilirsiniz.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

teknikel_2x_35fb3fcde0

"Güzel bir mobil uygulama, raporlara telefondan erişim sağlaması da büyük kolaylık sunuyor."

yol_living_2x_364b10f1af

"Mikro Yazılım ile tüm iş süreçlerimizi tek bir yazılım üzerinden yürütüp bize özel geliştirilen çözümler sayesinde esnek ve verimli şekilde çalışıyoruz."

Tohum_logo_50797a6f45

"Kullanımı kolay ve pratik olan Mikro Yazılım ile raporlama süreçlerini sağlıklı şekilde yürütüyoruz. "

Sıkça Sorulan Sorular

e-Mutabakat, beyanname alış (BA), beyanname satış (BS), cari hesap mutabakatları ve ekstre karşılaştırma işlemlerini faks veya telefona gerek kalmadan tüm cari hesaplarınız için topluca yapmanızı sağlayan bir e-Dönüşüm sistemidir.

BA/BS mutabakatlarını yapmak kanunen zorunludur. Ancak e-mutabakat sistemine geçiş için bir zorunluluk söz konusu değildir. BA/BS mutabakatlarını ve cari hesap mutabakatlarını elektronik ortamda yapmak isteyen tüm işletmeler e-mutabakat hizmetinden yararlanmaya başlayabilir.

Bireysel veya kurumsal KEP başvurunuzu, Mikro KEP sitesinden e-imza ile kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz tamamlandığında, hesabınızı etkinleştirmek için size sms ve e-posta yolu ile gelen aktivasyon şifresini kullanabilirsiniz. Eğer e-imzanız yoksa online KEP başvurunuzla aynı anda e-imza başvurusunda da bulunabilirsiniz.

  • Anlaşmayı kolaylaştırın: e-Mutabakat ile tüm alacak ve borç hesaplarınızı eşitleyin, diğer işletmelerle kolayca BA/BS ve ekstre karşılaştırması yapın, hata yapma ihtimalini azaltın, mutabakat sürecini hızlandırın.
  • Tahsilatları hızlandırın: Kolaylaşan mutabakat süreci ile ödemelerinizi vaktinde alın.
  • Ticari programlarla entegre çalışın: Gerek masaüstü gerek bulut iş çözümleriyle entegrasyon kurun, kolayca aktarım yapın.
  • Verimliliği artırın: Kağıt, iş gücü, arşivleme ve kargo maliyetlerini azaltın, zamandan tasarruf edin, işletme verimliliğinizi artırın.

Mikro Yazılım ticari programları ile birlikte ücretsiz olarak gelen e-mutabakat modülü ile e-mutabakat hizmetinden faydalanabilirsiniz.