muhasebe_takip_a1cf2d70e2_3603c9c25e

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Alacak ve borçlarınızı tek ekrandan kolayca takip edin, hesaplarınızı etkili biçimde yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Hesaplarınız kontrol altında

Mikro Yazılım programları ile işletmenizin hesaplarını ve nakit akışını kontrol altına alıp kârınızı artırın. Hatasız ve hızlı alacak borç takibi ile iş süreçlerinizi ve finansal operasyonlarınızı eksiksiz yönetip zamandan ve maliyetten tasarruf edin.

Ödeme ve tahsilat planınızı çıkarın

Ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, nakit miktarınızı anlık olarak görerek ödeme ve tahsilatlarınızı bu bilgiye göre planlayabilirsiniz.

Banka hesaplarınızı takip edin

Banka bilgileriniz üzerinden hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı raporlar alın

Kritik konularda önemli iç görüler sunan raporlar ile işletmenizin finansal operasyonlarını daha etkili biçimde yönetebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Hesap takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run’ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, sisteme tanımladığınız banka bilgileriniz ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Kısacası, Mikro Run ile nakit miktarınızı anlık olarak bilir, ödeme ve tahsilatlarınızı bu bilgiye göre planlayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin yazılımı Mikro Jump’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görmenizi sağlar. Banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedip ödemelerinizi zamanında yapmanızı sağlayan Finans Yönetimi modülü, etkili bir menkul varlık yönetimi yapma şansını sunar. Bu sayede, finans yönetimi programı ile işletmenizin geleceğini ilgilendiren tüm kritik kararları daha hızlı ve doğru biçimde alabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

En büyük olma yolundaki işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görmenizi sağlar. Banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedip ödemelerinizi zamanında yapmanızı sağlayan Finans Yönetimi modülü, etkili bir menkul varlık yönetimi yapma şansını sunar. Bu sayede, finans yönetimi programı ile işletmenizin geleceğini ilgilendiren tüm kritik kararları daha hızlı ve doğru biçimde alabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Hesap takibi, aralarında mal veya hizmet alım-satım ilişkisi olan iki tarafın bu ilişkiyi kayıt altına alarak, hizmet ve ödeme durumunu görmelerini sağlayan takiptir. Cari hesap takibi, iki firma veya iki kişi arasında yapılabilir.

Şirketiniz her gün hızla büyüyüp gelişirken siz de bir yandan rakiplerinizle yarışıyor, sektördeki gelişmeleri, teknolojideki yenilikleri takip ediyor, bir yandan da karlılığınızı korumaya çalışıyorsunuz. Gün içinde ilgilenmeniz gereken onca iş varken finansal operasyonlarınızla vakit kaybetmeye son vermek, asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırmak istiyorsunuz. O halde, işletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışıp şirketinizi uçtan uca takip etmenizi sağlayan etkili bir hesap takip programı ile tanışmanızın da tam zamanı!

Sayfaları okunmayan defterler, unutulan hesaplar ve karmaşık Excel formülleri arasında kaybolmak yerine etkin bir gelir-gider takibi yaparak nakit akışınızı kontrol altında tutmanızı sağlayan, ödeme ve harcamalarınızı analiz edip raporlayan, size kritik konularda önemli iç görüler sunan Mikro Yazılım çözümleri ile siz de işletmenizin finansal operasyonlarını daha etkili biçimde yönetebilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkili hesap takibi yapabilirsiniz.