i_Stock_1075953222_26748ced54_f91da916f0

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

İthalat yönetimi programı ile ithalat süreçlerinizi daha kârlı şekilde yönetebilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Nakit akışınız kontrol altında

İthalat faaliyetleri olan bir firmaya sahipseniz Mikro Yazılım programları ile gerek gümrük işlemlerinizi gerekse aktif mevzuat takibi gerektiren işlerinizi standardize edip işletmenizin tüm dış ticaret süreçlerini daha verimli hale getirebilirsiniz.

Belgelerinizi kolayca hazırlayın

Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura dahil ihracat için ihtiyaç duyduğunuz belgeleri tek bir programda hazırlayıp takip edebilir, tüm dosya ve belgelerinizi tek yerde toplayıp işleyebilirsiniz.

Operasyonunuzu tek ekrandan yönetin

İhracat operasyonunuzu siparişten teslime tüm aşamalarıyla tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

Maliyetleri dağıtın

İthalat maliyetlerini farklı faktörlere göre ürünlere dağıtabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Gelir gider takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

50’den az çalışana sahip, kontrollü büyümeyi hedefleyen bir KOBİ’ye mi sahipsiniz? O halde Türkiye ekonomisinin yüzde 90’ından fazlasını, ihracatın ise yüzde 55’ini oluşturan önemli bir topluluğa dahilsiniz demektir. İşletme bilinirliğinizi ve satışlarınızı global olarak artırmayı hedefliyorsanız Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile tüm ithalat süreçlerinizi tek platformdan uçtan uca verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Eğer 50’nin üzerinde çalışana ve birden çok lokasyona sahipseniz liderliğe uzanan yolda sizinle birlikte büyüyen Mikro Fly ile ithalat süreçlerinizi standardize edebilirsiniz. Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile ithalat maliyetlerinizi belirlediğiniz dağıtım kriterleriyle ürünlerinize dağıtabilirsiniz. Bununla birlikte çeki listesi, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası ve form A belgelerini de kolayca oluşturup ihracat işlemlerinizi uçtan uca yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İthalat faaliyetleri olan bir firmaya sahipseniz gerek gümrük işlemlerinizi gerekse aktif mevzuat takibi gerektiren işlerinizi standardize edip tüm ithalat süreciniiz kolayca yönetmenizi sağlayacak bir ithalat programı kullanabilirsiniz. İthalat süreçlerinizi daha verimli hale getiren etkin bir dış ticaret yönetimi ile ithalatınızı daha kârlı şekilde yönetebilirsiniz.

  • Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura dahil ihracat için ihtiyaç duyduğunuz belgeleri tek bir programda hazırlayıp takip edebilirsiniz.
  • İhracat operasyonunuzu siparişten teslime tüm aşamalarıyla tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
  • İthalata dair dosya ve belgeleri tek yerde toplayıp işlersiniz.
  • İthalat maliyetlerini farklı faktörlere göre ürünlere dağıtabilirsiniz.

Mikro Jump’ın ve Mikro Fly’ın Dış Ticaret Yönetimi modülü ile tüm ihracat ve ithalat süreçlerinizi tek platformdan uçtan uca verimli şekilde yönetebilirsiniz.