tahsilat_programi_f3cbc79d74

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Tahsilat programı kullanın, bankalarla entegre çalışın, tahsilatlarınızı hızlandırın ve optimize olan nakit akışı süreci ile işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Etkili tahsilat yönetimi

Firmanızdaki demirbaşlar kullanım sonucu yıpranıp eskidiğinde Mikro Yazılım programları ile kolayca amortisman hesabı ve takibi yapabilirsiniz.

Gelir-gider yönetimi yapın

Tahsilat ve ödeme günlerinizi bir bakışta görerek gelir ve giderlerinizi etkin biçimde yönetebilirsiniz.

Cari hesaplarınızı takip edin

Anlık cari hesap ve fatura takibi yapabilirsiniz.

Her yerden erişin

Programınıza dünyanın her yerinden erişebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Tahsilat yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Küçük ve orta ölçekli şirketlerin çözümü Mikro Jump’ın ana paketlerindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu bir bakışta görmenizi sağlar. Ödeme ve tahsilatlarınızı izleyerek nakit akışınızı pozitifte tutmanızı sağlayan modül ayrıca kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydetmenize imkan sunar. Böylece tahsilat ve ödemelerinizi dilediğiniz şekilde planlayabilir, etkili bir menkul varlık yönetimi yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly, ana paketlerindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu bir bakışta görmenizi sağlar. Ödeme ve tahsilatlarınızı izleyerek nakit akışınızı pozitifte tutmanızı sağlayan modül ayrıca kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydetmenize imkan sunar. Böylece tahsilat ve ödemelerinizi dilediğiniz şekilde planlayabilir, etkili bir menkul varlık yönetimi yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Alacak tahsil süresi, gelir gider tablonuzun yönetimiyle birlikte işletmenizin sağlıklı bir finansal yapıya sahip olması için oldukça önemlidir. Hangi müşterinin size ne kadar sürede ödeme yapacağını bilmeniz ve alacak sürelerini hızlandırmanız düzenli bir nakit akışı ve karlılık elde etmenizi sağlar. Tahsilat süreçlerinizin takibi için online tahsilat takip programı kullanarak hem vaktinizi alan iş süreçlerinizi pratikleştirir hem de finansal operasyonlarınızı hatadan arındırırsınız.

Dünyanın her yerinden erişebileceğiniz bir online tahsilat takip programı ile cari hesap ve fatura takibini anlık olarak yapabilir, tahsilat ve ödeme günlerinizi bir bakışta görerek gelir ve giderlerinizi etkin biçimde yönetebilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile tahsilat takibi yapabilirsiniz.