taksitli_satis_acaacf7c78

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Taksitli satış programı kullanın, şirketinize yapılan ödemelerin kaydını ve kontrolünü hatasız yapın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Taksitli satış yönetimi

Mikro Yazılım'ın taksitli satış programı ile anlık müşteri takibi yapabilir, taksitlendirmelerinizi kontrol ederek satışlarınızı tekliften siparişe kadar en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Taksitlendirme sürecini tüm ayrıntılarıyla yönetin

Stoklu ve stoksuz taksitlendirme yapabilir, vadesi gelmiş taksitleri takip edebilir, taksitleri açık hesap, senet ya da çek olarak oluşturabilir, taksit erteleyebilir ve müşteriye taksit vadesi bildirebilirsiniz.

Fatura ve senet hazırlayın

Fatura ve senet hazırlayıp gönderebilirsiniz.

Detaylı raporlar hazırlayın

Satış verileri analizi ile ayrıntılı raporlama yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Taksitli satış yönetimi için ana ürünler

Mikro Jump

Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satışlarınızı teklif aşamasından sipariş aşamasına dek noksansız yönetebilirsiniz. Bu program ile rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve faturalama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, müşterilerinize risk limiti tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimliliği ve satış ekibi performans analizleri de yapabilirsiniz. Bu sayede işletme hedeflerinizi de daha kârlı biçimde belirleme şansına sahip olursunuz.

Bilgi Al

Mikro Fly

Mikro Fly’ın ana paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satışlarınızı tekliften siparişe kadar eksiksiz yönetebilirsiniz. Ayruca rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve faturalama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, müşterilerinize risk limiti tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları hazırlayabilirsiniz. Hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimliliği ve satış ekibi performans analizleri sayesinde işletme hedeflerinizi daha kârlı biçimde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Pazarlama faaliyetleriniz ile ürün ve hizmet tanıtımlarınızın sonucunda müşteri görüşmeleri yapar, sonrasında teklif geçer, ardından da tekliflerinizi siparişe çevirirsiniz. İşte bu önemli safha satış safhasıdır ve şirketinizin para akışını sağlayan asıl fonksiyon olduğu için son derece önemlidir. Etkili bir satış yönetimi, yalnızca maddi kaynak yaratmaz aynı zamanda müşteri memnuniyeti de oluşturur ve devamlılığını sağlar. İyi bir satış yönetimi programı ile hem satış sürecinizi optimize edip satış kalitenizi yükseltirsiniz hem müşteri sadakati oluşturursunuz hem de hızlı ve verimli işleyen bir satış yönetimi yaparsınız. Eğer taksitli satış gerçekleştiren bir işletmeye sahipseniz taksitli satış programları kullanarak şirketinize yapılan ödemelerin kaydını ve kontrolünü hatasız yapabilirsiniz.

Anlık müşteri takibi yapmanızı ve taksitlendirmelerinizi kontrol etmenizi sağlayan taksitli satış programları ile

 • Stoklu ve stoksuz taksitlendirme
 • Vadesi gelmiş taksitlerin takibi
 • Taksitleri açık hesap, senet ya da çek olarak oluşturma
 • Taksit erteleme
 • Müşteriye taksit vadesi bildirimi
 • Fatura hazırlama ve gönderme
 • Senet hazırlama ve gönderme
 • Cari kayıt oluşturma
 • Satış verileri analizi
 • Raporlama
  gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Satışlarınızı Mikro Jump ve Mikro Fly ile yönetebilirsiniz.