tedarikci_yoenetimi_452e76d909

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Tedarikçi yönetimi programı kullanın, tüm programlarınızla entegre çalışarak şirketinizi teklif yönetiminden fatura süreçlerine dek uçtan uca yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Kolay tedarikçi yönetimi

Mikro Yazılım'ın tedarikçi yönetimi programları ile satın alma, teklif yönetimi, sipariş ve fatura süreçlerinizin tüm aşamalarını işleriniz hiç aksamadan yönetebilirsiniz.

Tedarikçilerinizle iletişiminizi güçlendirin

Müşterilerinizi, tedarikçilerinizi ve onlardan gelen bilgi akışını bir bakışta görebilirsiniz.

Taleplere hızlı dönün

Müşteri taleplerini hızlı biçimde sağlayabilir ve tedarikçi performansını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Kârlılığınızı artırın

Tedarik sürecinizi tek merkezden yöneterek hızlanan ve otomatize olan tedarik zinciriniz sayesinde kârlılığınızı artırırsınız.

ÖZELLİKLER

Tedarikçi yönetimi için ana ürünler

Mikro Run

Mikro Yazılım’ın küçük işletmelere özel çözümü Mikro Run’ın Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile tüm detaylarıyla her an elinizin altında olabilecek bir tedarikçi fihristi oluşturabilirsiniz. Mal kabullerinizde irsaliye girişlerini yapıp tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz muhasebe programı ile de muhasebenizi kontrol edebilirsiniz… Ayrıca, belirlediğiniz tarih aralıklarında raporlar alarak satın alımlarınızı daha etkin biçimde yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi modülü ile ise satın alma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştırıp onaya sunabilir, satın alma şartlarına uygunluk kontrolü özelliği sayesinde yaptığınız anlaşmaların sipariş, irsaliye, faturayla uyumunu denetleyebilir, müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz. Kısacası, Mikro Jump ile satın alma, teklif yönetimi, sipariş ve fatura süreçlerinizin tüm aşamalarını işleriniz hiç aksamadan yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly’ın ana paketindeki Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi çözümü ile ise satın alma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştırıp onaya sunabilir, satın alma şartlarına uygunluk kontrolü özelliği sayesinde yaptığınız anlaşmaların sipariş, irsaliye, faturayla uyumunu denetleyebilir, müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz. Özetle Mikro Fly ile satın alma, teklif yönetimi, sipariş ve fatura süreçlerinizin tüm aşamalarını işleriniz hiç aksamadan yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmenizin kârlılığı için planlamadan siparişe, faturalamadan depo girişlerine kadar tüm tedarik sürecine hakim olmanız gerekiyor. Bir yandan müşterilerinizi memnun etmek, bir yandan sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri takip etmek, bir yandan da maliyetlerinizi minimumda tutmaya çalıştığınız bu engebeli yolda sizi en rahat ettirecek çözüm, kullandığınız tüm programlarla entegre çalışacak, şirketinizi uçtan uca yönetmenize imkan tanıyacak bir online tedarikçi yönetimi programı kullanmaktır. Tedarik yönetiminin yanı sıra satış yönetimi programı ile iş akışınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Bu programlarla, müşterilerinizi, tedarikçilerinizi ve onlardan gelen bilgi akışını bir bakışta görür, en az maliyetle optimum verim sağlar, müşteri taleplerini hızlı biçimde sağlar ve tedarikçi performansını anlık olarak takip edersiniz. Böylece tüm tedarik sürecinizi tek bir merkezden yönetir, otomatize olan tedarik zinciriniz sayesinde kârlılığınızı artırırsınız.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkili tedarikçi yönetimi yapabilirsiniz.