veresiye_6258b1a806

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Veresiye programı kullanın, alacak ve borç takibini kolaylaştırarak tahsilatlarınızı daha kolay yapabilir, optimize olan iş süreçleriniz sayesinde işletme karlılığınızı artırabilirsiniz.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Veresiye takibini Mikro ile kolaylaştırın

Mikro Yazılım'ın veresiye takibi yapmanızı sağlayan programları ile açık hesap yani veresiye usulü çalıştığınız müşterilerle ilişkinizi daha kolay yönetebilir, tahsilatlarınızı daha kolay yapıp işlerinizi daha kolay idare edebilirsiniz.

Borç takibi yapın

İşletmenizi finansal açıdan risk altında bırakmamak ve alacaklarınızı programınıza uygun şekilde tahsil edebilmek için müşterilerinizin işletmenize olan borcunu düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Bilgilerinizi güvenle saklayın

Veresiye programları sayesinde tahribata uğramış defterlerden, formülleri birbirine karışmış programlardan ve unutulan hesaplardan kurtulabilir, alacak ve verecek takibini dijital olarak güvenle yapabilirsiniz.

Nakit akışınızı kontrol altına alın

Nakit akışını her an kontrol altında tutabilir, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile geleceğe dair öngörülerde bulunabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Veresiye yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin dostu Mikro Jump, etkin bir borç ve veresiye takibi için ihtiyacınız olan her şeyi size tek bir programla sunar. Verimli şekilde gelir-gider takibi yapmanızı da sağlayan Mikro Jump’ı bir veresiye programı olarak kullanabilir ve aşağıdaki işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz:

  • İşletmenizin varlıklarını, kasa ve bankanızı, yaklaşan tahsilat ve ödemeleri; özetle işletmenizin finansal durumunu bir bakışta görebilirsiniz.
  • Stok giriş ve çıkışlarını anlık olarak takip edebilir, hatalı satın almaların önüne geçip depolarınızı daha etkin biçimde yönetebilirsiniz.
  • Müşterilerinizin bilgilerini kaydederek tekliften siparişe dek verimli bir müşteri ve satış yönetimi yapabilirsiniz.
  • Masraf kaydı girip detaylı olarak analiz edebilir, giderlerinizi önceden planlayıp kârlılığınızı artırabilirsiniz.
  • Nakit akışını her an kontrol altında tutar, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile geleceğe dair öngörülerde bulunabilirsiniz.
  • Eklediğiniz banka bilgileri ile bankalarınızla bilgi alışverişi yaparak finans operasyonlarınızı daha verimli şekilde ilerletebilirsiniz.
  • e-Devlet uygulamalarına kolaylıkla geçiş yapabilir, firmanızın e-Dönüşümünü başlatabilirsiniz.
  • İthalat veya ihracat süreçlerinizi tek bir platform üzerinden etkili şekilde takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinize o anda karşılığını almadan ya da sadece bir bölümünü alarak ürün ve hizmet satışı yapıyorsanız açık hesap yani veresiye usulünü kullanıyorsunuz demektir. Bu tip ticari ilişkilerde tahsilat ya da ödemeyi belgeleyen fiş veya fatura bulunmaz. Müşterileriniz de sizinle yaptıkları alışverişi borçlarını tamamen kapatmadan sürdürmek isteyebilirler. Böyle durumlarda işletmenizi finansal açıdan risk altında bırakmamak ve alacaklarınızı programınıza uygun şekilde tahsil edebilmek için müşterilerinizin işletmenize olan borcunu düzenli olarak takip etmelisiniz. Veresiye programları sayesinde tahribata uğramış defterlerden, formülleri birbirine karışmış programlardan ve unutulan hesaplardan kurtulabilirsiniz.

KOBİ’lerin dostu Mikro Jump ile kolayca şekilde gelir-gider takibi yapabilirsiniz.