Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Oto yedek parçası satıcıları için özel olarak geliştirilen yedek parça programlarını kullanın, servisinizin iş süreçlerini optimize ederek işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Kolay amortisman yönetimi

Mikro Yazılım'ın yedek parça programları ile yedek parça satışı yaptığınız işletmenizi ve servisinizi sistematik biçimde yönetebilir, maksimumum verimlilik ve esneklik sağlayabilirsiniz.

Muhasebe takibi yapın

Muhasebe işlemlerinizi sorunsuz şekilde yürütebilirsiniz.

Yedek parça stok takibi yapın

Ürünlerinizi stoklarınız ve müşteri veritabanınızla uyumlu olacak şekilde kategorileyebilir, gerçek zamanlı yedek parça stok takibi yapabilirsiniz.

Süreçlerinizi dijitalleştirerek veriminizi artırın

En karmaşık işleri bile basit adımlarla gerçekleştirerek zaman kaybının ve hatalı işlemin önüne geçebilir, ayrıca bilgilerinize uzaktan farklı cihazlardan kolayca erişebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Yedek parça yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük ölçekli işletmelerin tercihi Mikro Fly, otomotivden e-ticarete tüm sektörlerin kendi alanlarında etkili şekilde kullanabileceği, birçok farklı program ile entegre olabilen çok özel bir çözüm paketi içeriyor: Entegrasyon Çözümleri. Mikro Fly’ın Entegrasyon Çözümleri paketinin içinde bulunan Otomotiv modülü ile siz de kolayca yedek parça takibi yapabilirsiniz. İşte modülün ayrıntıları:

 • Sim sistem edi aktarımları: Bu özellik ile otomotiv sektörüne özel Sim sistem programlarında oluşturulmuş sipariş ve irsaliye belgelerini, Mikro Yazılım programlarına seçtiğiniz dosya formatı ile kolayca aktarabilirsiniz.
 • Incadea entegrasyonu: Bu özellik ile otomotiv sektörüne özel Incadea programından web servis aracılığı ile araç servislerinde uygulanan alış ve satış faturalarını, yedek parça alış ve satış faturalarını, müşteri, stok ve hizmet kartlarını Mikro Yazılım programlarına aktarabilirsiniz.
 • Otosoft: Otomotiv sektörüne hizmet veren Otosoft programlarında oluşturulmuş yedek parça ve araç alış-satış faturalarını web servis aracılığı ile Mikro Yazılım programlarına aktarabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Otomotiv sektöründe misiniz? O halde işlem ve parça çeşitliliği açısından en komplike yapılardan birinin içindesiniz. Araç ve üretici sayısının da artışıyla daha da karmaşıklaşan bu dünyada hizmet veren bir yedek parça satıcısı olarak işletmenizi ve kurduğunuz yapıyı en sistematik biçimde yönetmelisiniz. Tüm sektörler için önemli olan iş süreçleri ile birlikte maksimumum verimlilik ve esnekliğe de ihtiyacınızın olduğunu biliyoruz. Oto yedek parçası satıcıları için özel olarak geliştirilen yedek parça programlarını kullanarak sisteminizi otomatikleştirebilir, verimlilik ve karlılığınızı artırabilirsiniz. Yedek parça stok programı ile iş takibiniz için harcayacağınız vakti çok daha verimli kullanabilirsiniz.

 • Muhasebe işlemlerinizi sorunsuz şekilde yürütebilirsiniz.
 • Nakit akışınızı takip edebilirsiniz.
 • Envanter ve stok takibi/yönetimi yapabilirsiniz.
 • Etkili bir müşteri yönetim (CRM) yapabilirsiniz.
 • Satış ve satın almanızı planlayabilirsiniz.
 • Bütçeleme ve sipariş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.
 • Ürünlerinizi stoklarınız ve müşteri veritabanınızla uyumlu olacak şekilde kategorileyebilirsiniz.
 • Gerçek zamanlı yedek parça stok takibi yapabilirsiniz.
 • Bilgilerinize uzaktan farklı cihazlardan kolayca erişebilirsiniz.
 • En karmaşık işleri bile basit adımlarla gerçekleştirerek zaman kaybının ve hatalı işlemin önüne geçersiniz.
 • Kısacası, ister toptan ister perakende satış yapıyor olun, tüm işlemlerinizi pratik şekilde yapabilirsiniz.

Büyük ölçekli işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın çok özel bir çözüm paketi Entegrasyon Çözümleri ile kolayca yedek parça takibi yapabilirsiniz.