tahsilat_takip_8acae8f8ab

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Tahsilat takip programı kullanın, gelir ve giderleriniz ile tahsilat ve ödemelerinizi tek platformdan takip ederek işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Tahsilat takibi Mikro ile kolay

Vaktinizi alan rutin işlerinizin arasında tahsilat takibini Mikro Yazılım'ın tahsilat takibi programına bırakırsanız hızınızı kesen hataları engellemekle kalmaz asıl enerjinizi de işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Nakit akışınızı rahatlatın

Vaktinde tahsil ettiğiniz alacaklar ile sağlıklı bir nakit akışını garantileyebilirsiniz.

Finansal operasyonlarınızı kolaylaştırın

İhtiyaçlarınıza ve çalışma modelinize göre özelleştirebileceğiniz tahsilat takip programı ile hem etkili bir gelir-gider yönetimi yapabilir hem de finansal operasyonlarınızı kolaylaştırırsınız.

İşinizi büyütün

Tahsilat sürecinizi hızlandırıp hatalardan arındırarak asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Tahsilat takibi için ana ürünler

Mikro Run

Küçük işletmelerin finansal operasyonlarını kolaylaştıran Mikro Run’ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak izleyebilir, sisteme tanımladığınız banka hesaplarınız ile çek ve senetlerinizin durumunu bir bakışta görebilirsiniz. Bu sayede hem nakit akışınızı kontrol altına alır hem de ödeme ve tahsilatlarınızın zamanını programınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin kurumsal ortağı Mikro Jump’ın ana paketindeki Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuz tamamen kontrol altında. Ödeme ve tahsilatlarınızı düzenleyip nakit akışınızı takip etmenizi sağlayan modül ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi buna göre planlayabilirsiniz. Etkili bir menkul varlık yönetimi yapabileceğiniz programla işletmenizin karar alma mekanizmasını da güçlendirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Hedeflerine uçarak ilerleyen işletmelerin ticari programı Mikro Fly’ın ana paketindeki Finans Yönetimi çözümü, ödeme ve tahsilatlarınızı düzenleyip nakit akışınızı takip etmenizi, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de sisteme kaydedip ödemelerinizi buna göre planlamanızı ve etkili bir menkul varlık yönetimi yapmanızı sağlar. Mikro Fly ile hem finansal faaliyetlerinizi tamamen kontrol altına alır hem de işletmenizin karar alma mekanizmasını güçlendirebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Vaktinde tahsil ettiğiniz alacaklar, sağlıklı bir nakit akışının garantisi. Düzenli nakit akışı ise işletmenizin geleceği için en önemli faktörlerden biri. Tahsilatlarınızı hızlandırarak nakit akışınızı kontrol altına almak için siz de bir kurumsal tahsilat programı kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve çalışma modelinize göre özelleştirebileceğiniz kurumsal tahsilat programları ile hem etkili bir gelir-gider yönetimi yapabilir hem de finansal operasyonlarınızı kolaylaştırırsınız. Tüm vaktinizi alan rutin işlerinizin arasında tahsilat takibini iyi bir online kurumsal tahsilat programına bırakırsanız hızınızı kesen hataları engellemekle kalmaz asıl enerjinizi de işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile tahsilat takibi yapabilirsiniz.