Barkod_sisteminin_faydalari_29ba5de57f

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Barkod okuma programı ile kolayca barkod takibi yapın, günlük satışlarınızı kontrol altında tutun.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Etkili barkod takibi satışlarınızı hızlandırın

Mikro Yazılım programları ile hem barkodlu satışlarınızı hızlandırabilir hem de anlık olarak perakende satış ve ön muhasebe takibi yapabilirsiniz.

Kolayca satış takibi yapın

Satışlarınızı tek ekrandan yönetebilir, işerinizi daha kolayca, derli toplu bir şekilde halledebilirsiniz.

Satış sürecini hızlandırın

Satış sırası ya da sonrasında kâğıt-kalem veya excel kullanarak elle yazmak yerine barkod okuyucu sistemi kullanmak işlem hızınızı büyük ölçüde arttırır. Bu hem sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de müşterilerinizin memnuniyetini arttırır.

Ürün bilgilerine hızlıca ulaşın

Eğer marketiniz veya mağazanızda birden çok çalışanınız varsa, her ürün hakkındaki her ayrıntıyı çalışanlarınızın ezberlemesine gerek kalmaz. Barkod okuma sistemi sayesinde ürünle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirler. Böylelikle yeni eleman işe alımlarında işi öğrenip alışma süreleri kısalır.

ÖZELLİKLER

Barkod okuma ve takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Hızlı Satış

Mikro Yazılım’ın geliştirdiği satış çözümü Mikro Hızlı Satış ile hemen tanışın. Mikro Hızlı Satış sayesinde hızlı bir şekilde barkodlu satış gerçekleştirebilir, anlık olarak perakende satış ve ön muhasebe takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca terazili satışlarınızı da Mikro Hızlı Satış ile yapabilirsiniz. Mikro Hızlı Satış’ın kolay kullanımı sayesinde zamandan tasarruf edin ve müşteri memnuniyetinizi artırın.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Barkod okuma sistemi, firmaların ürünlerine dair birçok bilgiyi tek bir kod üzerinden takip etmelerini sağlayan, verimlilik ve üretkenliği artırmayı sağlayan bir sistemdir.

Düzenli olarak perakende satış yaptığınız bir market veya mağazanız varsa, stok yönetimi, envanterinizi kontrol etmek çok zamanınızı alıyor olabilir. Şimdiye kadar kâğıt, kalem kullanmış ya da bilgisayarda excel veya benzeri bir programdan yararlanmış olabilirsiniz. Ancak bu süreci hızlandırmanız mümkün. Günlük satışlarınızı kontrol altında tutmak için bir barkod okuma sistemi kullanmalısınız ve barkod takibi yapmalısınız. Barkod okuyucu ve tartılarla entegre edilebilen, satın alma işlemleri ve stok tutma sürecini hızlandırmakla kalmayıp hata payını azaltan ve müşterilerinizin gözünde çok daha profesyonel bir imaj oluşturmanızı sağlayacak bir barkod okuma sistemi tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Bir barkod okuma sisteminin market veya mağazanıza getirebileceği birçok kolaylık bulunuyor. Barkod okuma sistemlerinin sağladığı genel avantajlardan bazıları şunlardır:

  • En iyi eğitimli veya en deneyimli çalışan bile hata yapar. Bu yüzden bir barkod okuma sistemi kullanmak işlemlerinize bilgisayarların getirdiği güvenilirliği sağlar.
  • Satış sırası ya da sonrasında kâğıt-kalem veya excel kullanarak elle yazmak yerine barkod okuyucu sistemi kullanmak işlem hızınızı büyük ölçüde arttırır. Bu hem sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de müşterilerinizin memnuniyetini arttırır.
  • Satışlarınızı tek ekrandan yönetebilir, işerinizi daha kolayca, derli toplu bir şekilde halledebilirsiniz.
  • Eğer marketiniz veya mağazanızda birden çok çalışanınız varsa, her ürün hakkındaki her ayrıntıyı çalışanlarınızın ezberlemesine gerek kalmaz. Barkod okuma sistemi sayesinde ürünle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirler. Böylelikle yeni eleman işe
  • alımlarında işi öğrenip alışma süreleri kısalır.
  • Çalışanlarınızın işleri kolaylaştığı ve daha verimli hâle geldiği için çalışan memnuniyeti de artar.
  • Barkod okuma sisteminin dahili, hazır tasarımlarını kullanarak, satışlarınız sırasında fiş ve faturalarınızı kolayca düzenleyip yazdırabilirsiniz.
  • Barkod okuma sistemi kullanarak yaptığınız işlemler marketiniz veya mağazanıza daha profesyonel bir imaj kazandıracaktır. Müşteriler işlerini ciddiye alan, profesyonel görünümlü market ve mağazalardan alışveriş yapmayı tercih ederler.