lojistik_muhasebe_94272c4905

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Depo yönetimi programları ile stoklarınızı bir bakışta görün, tüm deponuzu verimli şekilde yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile depo yönetimi çok kolay

Mikro Yazılım'ın ERP programları sayesinde stoklarınızı bir bakışta görebilir; böylece tüm deponuzu etkili şekilde yönetebilirsiniz. Mikro Yazılım'ın depo yönetimi programını inceleyin, işletmenize en uygun olanı seçin. Hemen bizimle iletişime geçin.

Stoklarınızı bir bakışta görün

Dilerseniz depo, dilerseniz depo grupları bazında listeleme yapabildiğiniz depo yönetimi programları sayesinde stoklarınızı bir bakışta görebilir, elinizde hangi üründen ne kadar olduğunu bilerek gerekli aksiyonları vaktinde alırsınız.

Stok listeleri yapın

Depo yönetim programları ile stok listeleri yapabilir, geçmiş tarihli stoklarınızı kontrol edebilir, stok miktarınızı bir bakışta görebilir, eksik mallarınız için gerekli tedbirleri alabilir, sayım sonuçlarını bir araya toplayabilir, sınırsız barkod tanımlayabilir ve hem şube hem de depo bazında performans ve verimlilik analizi yapabilirsiniz.

Bilgileri kolayca güncelleyin

Online erişimi olan cihazlar ile her yerden erişebileceğiniz depo yönetimi programları sayesinde toplu olarak bilgi de güncelleyebilirsiniz. Örneğin, istediğiniz mal ya da malzemelerin fiyat, kod, marka gibi özelliklerini hızlıca değiştirebilir, satış fiyatlarını dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Depo yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Esnaf, serbest meslek sahibi ve diğer küçük ölçekli işletmelere özel Mikro Run’ın ve Stok/Ürün ve Hizmet Yönetimi Modülü ile tüm ürün ve hizmetlerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. Stoklarınızın palet, çuval, kilo, adet gibi birimlerini, fiyatını, dönem başı miktarını ve barkodunu da sisteme ekleyerek hepsini belirli ana ve alt gruplara ayırabilirsiniz. Dilerseniz anlık dilerseniz geçmişe yönelik raporlar alarak daha doğru satın alma yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro’nun büyümek isteyen KOBİ’lere özel çözümü Mikro Jump’ın Stok ve Ürün Yönetimi Modülü ile ise stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayıp analiz edebilirsiniz. Stoklarınıza minimum ve hedef seviye de belirlemenize olanak sağlayan Mikro Jump ile hizmet satış sözleşmeleriniz ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de etkin biçimde izleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketindeki Stok ve Ürün Yönetimi Modülü modülü ile yalnız alım, satım yaptığınız ürün ve hizmetleri ve onlarla ilgili evrakı sisteme tanıtmakla kalmaz aynı zamanda bunları listeleyebilir, stok durum, değer ve hareketleriyle ilgili raporlar alabilirsiniz. Ayrıca stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayabilirsiniz. Üstelik stok minimum seviye, sipariş ve hedef seviyelerine bağlı olarak ihtiyaç belirleyebilir ve detaylı olarak analiz yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatize olmuş operasyonlar ve sağlıklı bir iş akışı için tüm işletmelerin kurumsal kaynaklarını etkin biçimde planlaması gerekiyor. Kurumsal kaynak yönetiminin en önemli bileşenlerinden biri olan depo yönetimi, stok ve depolarınızı altına alıp anlık olarak takip etmenizi sağlar.

  • Depo ve depo grupları bazında listeleme yapabilirsiniz.
  • Stoklarınızı bir bakışta görebilirsiniz.
  • Elinizde hangi üründen ne kadar olduğunu bilerek gerekli aksiyonları vaktinde alırsınız.
  • Geçmiş tarihli stoklarınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Sayım sonuçlarını bir araya toplayabilir, sınırsız barkod tanımlayabilir hem şube hem depo bazında performans ve verimlilik analizi yapabilirsiniz.
  • Online programlarla toplu olarak bilgi güncelleyebilirsiniz. İstediğiniz mal ya da malzemelerin fiyat, kod, marka gibi özelliklerini hızlıca değiştirebilir, satış fiyatlarını dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.
  • Ürün yönetimi programı, müşteri takip programı ve üretim takip programı ile birlikte satış işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Mikro’nun her ölçekten şirkete uygun özel yazılımları Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkin bir depo yönetimi yapabilirsiniz.