ihracat_d42ce1bfe3

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

İhracat programı kullanın, lojistik, sigorta ve gümrük işlemlerinizi optimize ederek işletme verimliliğinizi artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile başarılı ihracat yönetimi

Mikro Yazılım'ın ihracat programı ile ihracat ve ithalat süreçlerinize dair gümrük işlemlerini ve mevzuat takibini zahmetsizce yapabilir, kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Tüm belgelerinizi kolayca hazırlayın

Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura dahil ihracat için ihtiyaç duyduğunuz belgeleri tek bir programda hazırlayıp takip edebilirsiniz.

İhracat operasyonunuzu yönetin

İhracat operasyonunuzu siparişten teslime tüm aşamalarıyla tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

İthalat operasyonunuzu yönetin

İthalata dair dosya ve belgeleri tek yerde toplayıp işlersiniz. İthalat maliyetlerini farklı faktörlere göre ürünlere dağıtabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

İhracat yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

50’den az çalışanınızla kontrollü büyümeyi hedefleyen orta ölçekli bir işletmeye sahipseniz iş süreçlerinizi tek bir program üzerinden uçtan uca yönetmenizi sağlayan Mikro Jump ile ihracat ve ithalat süreçlerinizi tüm aşamalarıyla kolayca planlayıp yönetebilirsiniz. Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile ithalat maliyetlerini, belirlediğiniz kriterlere göre ürünlere dağıtabilir, tüm ihracat işlemlerinizi ilgili belgeleri de içerecek şekilde sorunsuz yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

50’nin üzerinde çalışana sahipseniz ve birden fazla lokasyonda faaliyet gösteriyorsanız hedeflerinize sizinle birlikte uçan ticari yazılım Mikro Fly ile kurumsal yapınızı iyileştirerek rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz. Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile ithalat ve ihracatla süreçlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mikro Fly ile ithalat maliyetlerinizi dağıtım kriterleri belirleyerek ürünlerinize dağıtabilirsiniz. Ayrıca çeki listesi, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası ve form A belgelerini de kolayca hazırlayarak ihracat işlemlerinizi eksiksiz yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer ihracat ya da ithalat yapıyorsanız detaylı gümrük işlemlerinizi ve mevzuat takibi gerektiren işlerinizi optimize edecek bir ihracat programı kullanabilirsiniz. İş süreçlerinizi kolaylaştıran, lojistik, sigorta ve gümrük işlemlerinizi optimize eden etkili bir dış ticaret yönetimi ile ihracatınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

  • Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura dahil ihracat için ihtiyaç duyduğunuz belgeleri tek bir programda hazırlayıp takip edebilirsiniz.
  • İhracat operasyonunuzu siparişten teslime tüm aşamalarıyla tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
  • İthalata dair dosya ve belgeleri tek yerde toplayıp işlersiniz.
  • İthalat maliyetlerini farklı faktörlere göre ürünlere dağıtabilirsiniz.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile etkili ihracat yönetimi yapabilirsiniz.