satinalma_yoenetimi_474c18799b

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Satın alma programı kullanın; ürünlerinizi ve tedarikçilerinizi tanımlayın, faturalarınızı takip edin ve kolayca raporlama yapın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Kolay amortisman yönetimi

Mikro Yazılım'ın satın alma ve tedarikçi yönetimi programlarını kullanarak kalite, maliyet ve zaman konusunda rekabet avantajı sağlayın; işletme verimliliğinizi artırın.

Satın alma ve tedarik yönetimi yapın

Talep, teklif, sipariş ve teslimata dair tüm ayrıntıları kaydedip bir bakışta görebilir; tanımladığınız satın alımlarınız ve tedarikçileriniz ile her an elinizin altında olan bir tedarikçi fihristi oluşturabilirsiniz.

Kolayca fatura kesin

İrsaliye girişi yapıp tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz.

Detaylı raporlar alın

Belirlediğiniz tarihlere göre detaylı raporlar alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Satın alma yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Yazılım’ın işletmenize uygun ürünleriyle siz de etkin bir satın alma yönetimi yapabilirsiniz. Mikro Run’ın Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi programına hem ürün satın alımlarınızı ve hem de birlikte çalıştığınız tedarikçilerinizi kolaylıkla tanımlayabilir, her an elinizin altında olan bir tedarikçi fihristi oluşturabilirsiniz. İrsaliye girişi yapıp tek tuşla faturaya dönüştürebilir, belirlediğiniz tarihlere göre detaylı raporlar alabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi modülüyle ise Mikro Run ile yapabileceklerinize ek olarak, satın alma sırasında aldığınız teklif alternatifleri karşılaştırıp onaya sunabilir, satın alma şartlarına uygunluk kontrolü özelliği sayesinde yaptığınız anlaşmalar ile sipariş, irsaliye, fatura uyumunu denetleyebilirsiniz. Böylece satışlarınızı tekliften siparişe kadar işlerinizi aksatmadan yönetirsiniz. Ayrıca, satışlarınızda müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri de yaparak işletmenizin gelecek hedeflerini en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın ana paketinde bulunan Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi modülüyle de Mikro Jump ile yapabileceklerinize ek olarak yaptığınız anlaşmalar ile sipariş, irsaliye, fatura uyumunu denetleyebilirsiniz. Bu sayede satın alma, teklif yönetimi, sipariş ve irsaliye-fatura süreçlerinizin tüm aşamalarını eksiksiz yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Globalleşme sonucu değişen rekabet koşulları, işletmelerin büyüme ve hatta varlıklarını sürdürme yolunda pek çok zorluğa sebep olabiliyor. Daima güncel kalmanın bir zorunluluk olduğu bu küresel iş dünyasında işletmeler kalite ve performanslarından ödün vermeden, maliyetlerini de mümkün olduğunca düşük tutarak rekabet stratejilerini geliştirmek zorundalar. Tüm bu unsurlar göz önüne alındığında, işletmenin sağlıklı biçimde var olması ve büyümeye devam etmesi için hayati olan konulardan biri de satın alma yönetimi. İşletmelerin müşteri ve tedarikçileriyle olan ilişkileri kadar kalite, maliyet ve zaman unsurlarıyla da çok ilgili olan satın alma yönetimi, rekabet avantajı sağlamak konusunda da oldukça stratejik bir öneme sahiptir.

İşletmelerin doğru ürünleri, doğru zaman ve optimum fiyatta, en güvenilir tedarikçiden alabilmesi, ardından müşterisine vaktinde ve kaliteli biçimde teslim edebilmesi için etkin bir satın alma yönetimi yapması gerekir. Tedarik zinciri yönetiminin de önemli bir unsuru olan satın alma yönetimi artık bu işe özel yazılımlarla da yapılabiliyor. Talep, teklif, sipariş ve teslimata dair tüm ayrıntıları kaydedip bir bakışta görebileceğiniz bu yazılımlarla, satın alma ve tedarik süreçlerinizi tek bir platform üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Stok takip programı ile satın alma yönetimi programınızı tamamlayabilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile satın alma yönetimi yapabilirsiniz.