Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Satış takip programı kullanın, hem maddi kaynak yaratırken hem de müşteri memnuniyeti oluştururken rekabet elinizi de kuvvetlendirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Vaktinizi iş takibine değil, satışa ayırın!

Mikro Yazılım'ın satış takibi yapmanızı sağlayan programları ile tüm satış sürecinizi bütünlük içinde ilerletin, ekiplerinizin performansını kontrol edin, tekliften kasaya dek satış ve müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca gerçekleştirin.

Satış ve müşteri yönetimi yapın

Tüm perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi sisteme kaydedip kolayca satış ve müşteri yönetimi yapabilirsiniz.

Gelir ve giderlerinizi takip edin

Gider ve gelirleriniz ile birlikte tahsilat ve ödemelerinizi tek platform üzerinden pratik şekilde takip edebilirsiniz.

Stok yönetimini optimize edin

Stok envanteri tutabilir, maliyet ve satış sonrası karlılığınızı görebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Satış takibi için ana ürünler

Mikro Run

Mikro Yazılım’ın esnaf ve serbest meslek sahiplerine özel çözümü Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satış ve müşterilerinizi sisteme tanımlayabilir, satış irsaliyesi düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, belirlediğiniz zaman aralıklarında raporlar alarak satışlarınızın durumunu analiz edip satış taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi çözümü ile ise satışlarınızı tekliften siparişe kadar tüm aşamalarda zahmetsizce yönetirsiniz. Müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

KOBİ’lerin tercihi Mikro Fly’ın ana paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile ise satış yönetimini tekliften siparişe tüm safhalarında kolayca gerçekleştirebilir, müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro Hızlı Satış

Mali müşavirlerin en büyük yardımcısı Mikro Mali Müşavir Programı ile gelir-gider yönetimi ve personel yönetiminin yanında işletme defteri ve amortisman takibi de yapabilir, tüm muhasebe işlemlerinizi tek platform üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmenizin pazarlama faaliyetlerinin ürün ve hizmet tanıtımından sonra gelen, müşteri görüşmelerinin teklife, tekliflerin ise siparişe döndüğü aşama olan satış, yönetimine azami önem göstermeniz gereken süreçlerin başında geliyor. İşletmenize para akışı sağlayan ana fonksiyon olan satış, yalnızca maddi kaynak yarattığı için değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti oluşturma yolunda birçok veri elde etmenizi sağladığı için de çok önemlidir. Zira satış verileri doğru şekilde analiz edilirse bu üretimi geliştirip rekabet elinizi de kuvvetlendirmenizi sağlar.

Görüşme ve siparişle başlayan satış süreci, beklentilerini karşılayacak bir ürün veya hizmet sunumuyla devam eder. Tüm bu aşamaların bütünlük içinde ilerlemesi, elde ettiğiniz sonuçları toplayıp raporlayabilmeniz, ekiplerinizin performansını kontrol edebilmeniz ve tekliften kasaya dek müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca yönetebilmeniz için iyi bir satış yönetimi programına ihtiyacınız var. Satış sürecini ürün yönetimi programı ve müşteri takip programı ile tamamlayabilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Hızlı Satış ile etkin satış yönetimi yapabilirsiniz.