satis_yoenetim_a91faf1b30

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Satış yönetim programı kullanarak satış sürecinizi optimize edin, tekliften kasaya dek satış yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca yöneterek işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile satışlarınızın verimini artırın

Mikro Yazılım'ın satış ve müşteri yönetimi programları ile satış ve müşterilerinizi kolaylıkla sisteme tanımlayabilir, satış irsaliyesi düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilir ve kolay raporlama yapabilirsiniz.

Satış ve müşteri takibi yapın

Tüm perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi sisteme kaydedip kolayca satış ve müşteri yönetimi yapabilirsiniz.

Gelir ve giderlerinizi takip edin

Gider ve gelirleriniz ile birlikte tahsilat ve ödemelerinizi tek platform üzerinden pratik şekilde takip edebilirsiniz.

Stok yönetimini kolaylaştırın

Stok envanteri tutabilir, maliyet ve satış sonrası karlılığınızı görebilirsiniz.

Kolayca fatura kesin

İrsaliye ve fatura oluşturup dilerseniz kağıt, dilerseniz dijital olarak kesebilir, irsaliyelerinizi birkaç saniyede faturaya çevirebilirsiniz.

Detaylı satış raporları alın

Belirli zamanlar için satış raporları alabilir, aldığınız raporları analiz ederek satış hedeflerinizi güncelleyebilir, taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Satış yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Yazılım’ın esnaf ve serbest meslek sahiplerine özel çözümü Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satış ve müşterilerinizi sisteme tanımlayabilir, satış irsaliyesi düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, belirlediğiniz zaman aralıklarında raporlar alarak satışlarınızın durumunu analiz edip satış taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro Jump

KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi özelliği ile ise satışlarınızı tekliften siparişe kadar tüm aşamalarda zahmetsizce yönetirsiniz. Müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro Fly

KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi özelliği ile ise satışlarınızı tekliften siparişe kadar tüm aşamalarda zahmetsizce yönetirsiniz. Müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmelerin elde ettiği gelirler ile yaptığı giderleri kayıt altına alarak analiz etmesine gelir gider takibi denir. Gelir gider takibi ile etkin bir muhasebe yönetimi yapabilir, şirketiniz açısından önemli olan ticari kararları daha doğru bir şekilde alabilirsiniz.

Günlük olarak satış yaptığınız ve barkod sistemi kullanarak kasa süreçlerini hızlandırmak istediğiniz bir bakkalınız varsa satışlarınızı daha verimli hale getirmek, satış ve stok takibi yapmak ve hepsinden de önemlisi müşterinizin gözünde profesyonel görünmek için bir bakkal satış programına ihtiyacınız var demektir. Satışı ilgilendiren tüm operasyonları ticari bir yazılım kullanarak gerçekleştirirseniz yalnızca anlık satışlarınızı verimli hale getirmekle kalmaz aynı zamanda satışlarınızdan elde ettiğiniz verileri kullanıp analiz ederek ürün ve hizmetlerinizi geliştirebilir, işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Bir bakkal satış programı ile

  • Gün içinde yaptığınız tüm satış işlemlerini tek bir ekrandan yönetebilir, hesabınızı eksiksiz tutabilirsiniz.
  • Müşterilerinize açık hesapla satış yapabilir, tüm cari hesaplarınızı hatasız takip edebilirsiniz.
  • Barkod okuyucu ve terazilerle entegre çalışabilirsiniz.
  • Hazır tasarımları kullanarak size özel etiket, fiş ve fatura oluşturup düzenleyebilirsiniz.
  • Otomatize olarak hızlanan işlemleriniz sayesinde müşterilerinizin memnuniyetini artırabilirsiniz.

İşletmenizin pazarlama faaliyetlerinin ürün ve hizmet tanıtımından sonra gelen, müşteri görüşmelerinin teklife, tekliflerin ise siparişe döndüğü aşama olan satış, yönetimine azami önem göstermeniz gereken süreçlerin başında geliyor. İşletmenize para akışı sağlayan ana fonksiyon olan satış, yalnızca maddi kaynak yarattığı için değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti oluşturma yolunda birçok veri elde etmenizi sağladığı için de çok önemlidir. Zira satış verileri doğru şekilde analiz edilirse bu üretimi geliştirip rekabet elinizi de kuvvetlendirmenizi sağlar.

Görüşme ve siparişle başlayan satış süreci, beklentilerini karşılayacak bir ürün veya hizmet sunumuyla devam eder. Tüm bu aşamaların bütünlük içinde ilerlemesi, elde ettiğiniz sonuçları toplayıp raporlayabilmeniz, ekiplerinizin performansını kontrol edebilmeniz ve tekliften kasaya dek müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca yönetebilmeniz için iyi bir satış yönetimi programına ihtiyacınız var. Satış sürecini ürün yönetimi programı ve müşteri takip programı ile tamamlayabilirsiniz.