stok_tutma_programi_3b6fa291bb

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Barkodlu stok takip programı ile stok takip sürecini dijitalleştirerek pratikleştirin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile barkodlu stok takibi

Mikro Yazılım'ın barkodlu stok takip programı ile tek ekran üzerinden deponuzdaki ürünlerle ilgili her bilgiye ulaşabilir, tek depo veya depo grupları bazında listeleme yaparak hangi depoda hangi üründen ne kadar olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Stoklarınızı kolayca takip edin

Depo veya depo grupları bazında listeleme yapabilir, hangi depoda hangi üründen ne kadar olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Kolayca stok değişikliği yapın

Tek sistemden fiyat, kod veya marka gibi özellikleri tüm şubelerinize etkiyecek şekilde istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hata riskini ortadan kaldırın

Ne kadar özenle çalışırsa çalışsın herkes hata yapabilir. Güvenilir ve pratik bir barkodlu stok takip programı kullanarak hata payını azaltıp işlemlerinizi pratikleştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Barkodlu stok takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Hızlı Satış

Mikro Hızlı Satış sayesinde barkodlu ve terazili satışlarınızı pratikleştirip hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, perakende satışlarınızın haricinde stok ve ön muhasebenizi de anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz. Mikro Hızlı Satış’ın kolay kullanımı ile zamandan tasarruf edebilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro Run

İşini büyütmek isteyen küçük esnafın çözüm ortağı Mikro Run’ın Stok / Ürün ve Hizmet Yönetimi Programı ile

 • Müşteri ve satışlarınızı kaydedebilir,
 • Ürünlerinizi sisteme tanımlayabilir,
 • Stoklarınızı belirlediğiniz faktörlere göre kategorilendirebilir,
 • Anlık ya da belirli tarihlere göre ayrıntılı raporlar alabilir,
 • Satın alma sürecinizin verimini artırabilir,
 • Stok maliyetlerinizi eksiksiz hesaplayabilir,
 • Stok miktarlarında yapılan hataları en aza indirir,
 • Ürün kayıplarının önüne geçersiniz.

Bilgi Al

Mikro Jump

KOBİ’lerin çözüm ortağı Mikro Jump’ın ana paketindeki Stok/Ürün Yönetimi modülü ile Mikro Run ile yapabileceklerinize ek olarak

 • Stoklarınıza farklı hedef seviyeleri belirleyebilir,
 • İhtiyaç tanımlayıp satın almanızı buna göre yönetebilir,
 • Stok seviyenizi analiz edebilir,
 • Malzeme ihtiyaç planları oluşturabilir,
 • Hizmet satış sözleşmeleri ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerini izleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün gamı genişledikçe, yani ürün çeşitleri ve sayısı arttıkça, depo yönetimi de basit aritmetik hesapların ötesine geçer. Yalnızca depoya girip elinizde hangi üründen kaç tane kaldığını saymak yetmez. Raflarda kaç tane var, depoda kaç tane kaldı, kaç tane sipariş edildi ama daha yollanmadı, kaç tane getirtmek için sipariş verdiniz… Tüm bu sorguların cevabının bilinmesi ve kaydının tutulması gerekir.

Basit aritmetik hesap olarak başlayan çoğu işlem gibi çoğu mağaza veya market sahibinin depo yönetiminde başvurdukları ilk yöntem kâğıt/kalem kullanımıdır. Günümüzün bilgisayarlarla dolu dünyasında daha dijital bir yöntem kullanmak isteyenler ise Excel veya benzeri programlar kullanmayı seçebilirler. Ancak, şüphesiz stok takibi amacıyla geliştirilmiş bir stok takip programı kullanmak size her açıdan yarar sağlayacaktır. Zira, matematiği ne kadar iyi olursa olsun, ne kadar düzenle ve özenle çalışırsa çalışsın her insan hata yapabilir. Güvenilir ve pratik bir stok takip programı kullanarak hata payını azaltıp, işlemleri pratikleştirmek marketinizin veya mağazanızın geleceği için çok doğru bir adım olacaktır.

Barkodlu stok takip programları stok takip sürecini dijitalleştirerek bu sürecin çok daha pratikleşmesini sağlarlar. Tek bir ekran üzerinden deponuzdaki ürünlerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir, tek depo veya depo grupları bazında listeleyip, hangi depoda hangi üründen ne sayıda olduğunu kolayca görebilirsiniz. Birden fazla şubede farklı kayıtlar tutmaya çalışıp, bunun getirdiği karışıklıkla uğraşmak zorunda kalmadan, tek ekranın karşısında tüm depolarınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Tek sistemden fiyat, kod veya marka gibi özellikleri tüm şubelerinize etkiyecek şekilde
istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz

Evet, 30 yıllık tecrübesiyle yerli muhasebe yazılımı devi Mikro Yazılım’ın geliştirdiği, sizin için en uygun satış çözümü Mikro Hızlı Satış ile hemen tanışabilirsiniz. Mikro Hızlı Satış ile hızlı bir şekilde barkodlu satış gerçekleştirebilir, anlık olarak stok ve ön muhasebe takibi yapabilirsiniz. Mikro Hızlı Satış’ın kolay kullanımı sayesinde zamandan tasarruf edebilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Mikro Hızlı Satış’ı denemek ve Mikro Yazılım avantajlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!