tahsilat_45e3bf6bc1

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Tahsilat makbuz programı kullanın, gelir ve gider yönetimini kolaylaştırarak nakit akışınızı kontrol altına alın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Tahsilat takibinin kolayı Mikro'da

Mikro Yazılım'ın programları ile tahsilat takibi yapmanızı sağlayan programları ile alacak ve verecek takibi yapabilir, nakit akışınızı kontrol altına alabilir, kolayca makbuz ve fatura kesebilir, ön muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırarak işletme verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Gelir-gider yönetimi yapın

Hatasız, hızlı ve pratik bir hesap takibi ile verimli bir gelir ve gider yönetimi yapabilirsiniz.

Kârlılık seviyenizi yükseltin

Kontrol altına giren nakit akışı ile kârlılık seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Bankalarla entegre çalışın

Bankalarla entegre çalışma özelliği olan bir tahsilat makbuz programı ile banka hesaplarınızla ilgili işlemlerinizi de kolaylaştırabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Tahsilat takibi için ana ürünler

Mikro Run

Küçük işletmenizin ödeme ve tahsilatları ilgilendiren iş süreçlerini Mikro Run’ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile kolayca takip edebilirsiniz. Bu modül sayesinde sisteme banka hesaplarınızı da tanımlayabilir, onları anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. Nakit miktarınıza ve nakit akışınıza her an hakim olarak ödeme ve tahsilatlarınızın zamanını size en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Büyümekte olan bir KOBİ’niz varsa Mikro Jump’ı tercih ederek programın da ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülünü kullanabilirsiniz. Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı takip etmekle kalmaz, aynı zamanda kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerinizi sisteme kaydedebilir ve ödemelerinizi de bu kayıtlara göre planlayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük hedefleri olan bir şirketiniz varsa Mikro Fly’ı tercih ederek programın da ana paketinde bulunan Finans Yönetimi çözümünü kullanarak finansal durumunuzu ve nakit akışınızı anlık olarak takip edebilir, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerinizi sisteme kaydedip ödemelerinizi buna göre planlayabilirsiniz. Aynı zamanda etkili bir menkul varlık yönetimi yapmanızı sağlayan Mikro Fly sayesinde firmanızın yönetimini ilgilendiren tüm konu başlıkları altında verimli bir karar alma mekanizması çalıştırabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Tahsilat makbuz programı, gelir ve giderlerinizin yönetimini kolaylaştıran, alacak ve verecek takibi yapmanızı sağlayan, nakit akışınızı kontrol atlına almanızı sağlayan ticari programdır. Gün içinde yapmak zorunda olduğunuz birçok iş kalemi varken bir de tahsilatlarınızın takibi için zaman kaybetmeyin. Tahsilat ve makbuz hazırlığı operasyonlarınızda sizi hızlandıracak, maddi hataları ortadan kaldıracak bir tahsilat makbuz programı ile enerjinizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Tahsilat programları ile

  • Etkili bir tahsilat takibi yapabilirsiniz.
  • Hatasız, hızlı ve pratik bir hesap takibi ile verimli bir gelir ve gider yönetimi yapabilirsiniz.
  • Kontrol altına giren nakit akışı ile kârlılık seviyenizi yükseltebilirsiniz.
  • Tahsilat programlarını, farklı ihtiyaçlara ve çalışma modelinize uygun olarak kişiselleştirebilirsiniz. Bankalarla entegre çalışma özelliği olan bir tahsilat makbuz programı ile banka hesaplarınızla ilgili işlemlerinizi de kolaylaştırabilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly programlarıyla tahsilat makbuz takibi yapabilirsiniz.