teklif_hazirlama_programi_694e420b5b

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Teklif hazırlama programı kullanın, teklif ve satış süreçlerinizi daha verimli hale getirip tahsilatlarınızı hızlandırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Teklif yönetiminde büyük kolaylık

Mikro Yazılım'ın teklif hazırlama programını kullanarak satış sürecinizi teklif hazırlama aşamasından başlayarak online olarak yönetebilir, zahmetsiz, etkili ve başarılı bir satış yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif takibi ve teklif yönetimi yapın

Teklif hazırlama programları ile tekliflerinizi kaydedebilir, düzenleyebilir, belirlediğiniz faktörlere göre listeleyebilirsiniz.

Faturalarınızı kolayca hazırlayın

Teklif hazırlama programları, tekliflerinizi hemen faturaya dönüştürmenizi sağlar. Faturalarınızı kolayca hazırlayarak hızlıca muhatabıyla paylaşır, tahsilat sürecinizi hızlandırırsınız.

Tekliflerinize kolayca erişin

Teklif hazırlama programları pratiktir; tekliflerinize dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Teklif yönetimi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin çözümü Mikro Jump’ın Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi programıyla hem satın alma hem teklif yönetimi hem de sipariş ve irsaliye-fatura süreçlerinizi tüm aşamalarıyla sorunsuz biçimde yönetebilirsiniz. Aynı zamanda tekliflerinizi karşılaştırıp onaya sunma imkanı sunan çözüm, karar alma sürecinizi daha verimli hale getirir.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Verimliliğini ve karlılığını artırmak isteyen büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly, ana paketindeki Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi programıyla size satın almadan teklif yönetimine tüm iş süreçlerinizi zahmetsizce ilerletmenizi sağlar. Bu modül ile satın alma tekliflerinizi de karşılaştırıp analiz etme şansına sahipsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Başarılı bir satış, etkili bir teklifle başlar. Siz de online teklif hazırlama programları kullanarak satış sürecinizi teklif hazırlama aşamasından başlayarak online olarak yönetebilir, zahmetsiz, etkili ve başarılı bir satış yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Teklif hazırlama programları üzerinde kolayca çalışabileceğiniz hazır şablonlar sunar. Böylece teklifinizi önceden hazırlanmış bir form üzerinden size ait bilgilerle kolayca düzenleyebilirsiniz.
  • Teklifinizi müşterinizle tercih ettiğiniz bir yöntem üzerinden hızlıca paylaşmanıza olanak tanır.
  • Teklif hazırlama programları ile tekliflerinizi kaydedebilir, düzenleyebilir, belirlediğiniz faktörlere göre listeleyebilirsiniz. Böylece etkili bir teklif takibi ve teklif yönetimi yapmış olursunuz.
  • Tekliflerinizi hemen faturaya dönüştürmenizi sağlar. Faturalarınızı kolayca hazırlayarak hızlıca muhatabıyla paylaşır, tahsilat sürecinizi hızlandırırsınız.
  • Teklif hazırlama programları pratiktir; tekliflerinize dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Mikro Yazılım’ın işletmenize uygun online ticari programlarıyla etkili bir teklif yönetimi her zamankinden daha kolay! Mikro Jump ve Mikro Fly ile teklif hazırlayabilirsiniz.