2_8e03defb03_42fa822263

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Bilgi işlem envanter takip programı ile kolayca envanter takibi yapın, stoklarınızı verimli şekilde yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro Yazılım ile etkili envanter takibi

Mikro Yazılım'ın işletmenizin büyüklüğü ve ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz çözümleri ile artık siz de etkili bir bilgi işlem envanter takibi yapabilirsiniz.

Kolayca envanter takibi yapın

Demirbaşlarınıza ait planlama, fiziki sayım, etiketleme ve veri toplama gibi işlemleri web tabanlı ve mobil cihazlar üzerinden de takip edebilirsiniz.

Satın alımlarınızın verimini artırın

Demirbaşlarınızla ilgili maliyet kalemlerinizi azaltabilir, satın alımlarınızı daha doğru şekilde yapabilirsiniz.

Daha kolay rekabet edin

İşletmenizin kaynaklarını eksiksiz takip ederek iş süreçlerinizin verimini ve kârlılık seviyesinizi artırabilir, rekabet etme kabiliyetinizi güçlendirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Bilgi işlem envanter takibi için ana ürünler

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Eğer küçük ölçekli bir işletmeniz varsa hedeflerinize sizinle birlikte koşan Mikro Run’ın Stok/Ürün ve Hizmet Yönetimi Modülü’nden faydalanarak ürünlerinizin stoklarını palet, çuval, kilo, adet gibi birimlerden uygun olanını kullanarak, fiyat, dönem başı miktarı ve barkod gibi bilgiler de dahil olacak şekilde sisteminize ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi belirlediğiniz ana ve alt gruplara ayırabilir, işlemlerinizle ilgili anlık veya geçmişe yönelik raporlar alabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Sağlıklı büyümek isteyen KOBİ’lere özel yazılım Mikro Jump’ın Stok ve Yönetimi modülü ile ise stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi kırılımlara göre tanımlayabilir, minimum ve hedef seviye belirleyebilir, hizmet satış sözleşmeleri ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerini takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Çalışanlarınızın sayısı 50 ve üzeriyse büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly’ı seçerek, ürünün ana paketinde bulunan Stok ve Ürün Yönetimi modülü ile etkili bir envanter yönetimi yapabilirsiniz. Alım ve satımını yaptığınız ürün ve hizmetlerinizi evraklarıyla birlikte sisteme tanıtabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi stok durumu, değer ve hareketlerine göre listeleyebilir, anlık ve geçmişe yönelik raporlar oluşturabilirsiniz. Stoklarınızı birçok farklı faktöre göre tanımlayabilirsiniz. Ayrıca minimum, sipariş ve hedef seviyelerine bağlı olarak ihtiyaç belirleyebilir, bunların detaylı analizini yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Verimli iş süreçleri, yüksek kârlılık seviyesi ve daha iyi rekabet edebilme kabiliyeti için işletmenizin kaynaklarını eksiksiz takip edip planlayabilmelisiniz. Etkin bir kurumsal kaynak yönetiminin önemli bileşenlerinden biri de envanter takibidir. Siz büyük bir maliyet kalemi olan sabit kıymetlerin yönetimi konusunda güçlendikçe, tespit ve sayım projeleriniz hatasız sonuçlanır; şirketiniz de kârlılığını artırır.

Hacminiz büyüdükçe ve ofis/lokasyon sayınız arttıkça demirbaşlarınız ile varlıklarınızı takip etmek daha zor hale gelebilir. Sahip olduğunuz data ile gerçek varlıklarınızın sayısı bir değilse ya da materyallerinizin nerede olduğuna dair bilginizde hata varsa bu materyaller için ödediğiniz kira, sigorta ve vergi tutarı normalden fazla hale gelebilir. Sonuç olarak olması gerekenden daha çok harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşte tam da bu sebeplerden demirbaşlarınıza ait planlama, fiziki sayım, etiketleme ve veri toplama gibi işlemleri web tabanlı ve mobil cihazlar üzerinden de takip edilip işlenebilen bilgi işlem envanter takip programları kullanarak eksiksiz yapmaya başlayabilirsiniz. Böylece yalnızca demirbaşlarınızla ilgili maliyet kalemleriniz azalmaz aynı zamanda satın alımlarınızı daha doğru şekilde yapabilirsiniz.

Mikro Yazılım’ın işletmenizin büyüklüğü ve ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz çözümleri ile artık siz de etkili bir bilgi işlem envanter takibi yapabilirsiniz. Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly’ın Stok ve Ürün Yönetimi modüllerini kullanarak bilgi işlem envanter takibinde elinizi güçlendirebilirsiniz.