i_Stock_1174659576_5c776f1420_ea0534dd74

Mikro Yazılım yanınızda,
paranızın kontrolü daima sizde

Hızlı satış yönetim programı kullanarak satış sürecinizi optimize edin, işletme karlılığınızı artırın.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Mikro ile perakende sektörünün yıldızı olun

Mikro Yazılım'ın hızlı satış ve müşteri yönetimi programları ile satış ve müşterilerinizi kolaylıkla sisteme tanımlayabilir, satış irsaliyesi düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilir ve kolay raporlama yapabilirsiniz.

Satış ve müşteri takibi yapın

Tüm perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi sisteme kaydedip kolayca satış ve müşteri yönetimi yapabilirsiniz.

Gelir-gider yönetimi yapın

Gider ve gelirleriniz ile birlikte tahsilat ve ödemelerinizi tek platform üzerinden pratik şekilde takip edebilirsiniz.

Stoklarınızı takip edin

Stok envanteri tutabilir, maliyet ve satış sonrası karlılığınızı görebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Hızlı satış için ana ürünler

market_barkod_okuma_ac04b264d8_d5ac1afdbc

Mikro Hızlı Satış

Mali müşavirlerin en büyük yardımcısı Mikro Mali Müşavir Programı ile gelir-gider yönetimi ve personel yönetiminin yanında işletme defteri ve amortisman takibi de yapabilir, tüm muhasebe işlemlerinizi tek platform üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Satış, işletmenizin pazarlama ve reklam faaliyetlerinden sonraki aşamasıdır ve müşterilerinizle görüşmelerinizin teklife, tekliflerinizin ise siparişe döndüğü safhadır. İşletmenizin faaliyetlerinin para akışına çevrildiği ve tüm girişimleriniz için maddi kaynak oluşturan satış, müşteri memnuniyetini etkileyen önemli bir süreçtir. Doğru okunan ve değerlendirilen satış verileri ile üretiminizi ve diğer tüm süreçlerinizi geliştirip rekabetinizi güçlendirebilirsiniz. Tüm bu sebeplerden yüzden satış, iş süreçleriniz arasında en çok önem göstermeniz gerekenlerden biridir. İyi bir hızlı satış programı ile yaptığınız satışların kalitesini artırabilir, müşteri sadakati oluşturabilir, hızlı ve kolay işleyen entegre ve standardize süreçler ile verimli bir satış yönetimi yapabilirsiniz.

Bir hızlı satış programı ile teklif, sipariş ve ürün/hizmet sunumu süreçlerini bütünlük içinde ilerletebilir, stok takibi yapabilir, mağaza ve ürünlerinizi yönetebilir, elde ettiğiniz verileri toplayıp anlamlı bilgilere dönüştürebilir, raporlayabilir, satış ekibinizin performansını anlık olarak izleyebilirsiniz. Tekliften tahsilata kadar müşteri yönetiminin her aşamasını verimli bir şekilde yönetmek istiyorsanız siz de bir online hızlı satış programı veya satış yönetimi programı kullanabilirsiniz.

Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Hızlı Satış ile hızlı satış yapabilirsiniz.