Mikro Asistan Güncelleme (MAG) Nedir?

Mikro Ürünler 2dk
Mikro Ürünler

Mikro Asistan Güncelleme (MAG) hizmeti sayesinde sahip olduğunuz Mikro Yazılım ürünlerini her zaman en güncel halleriyle, daha yüksek performansla ve güvenle kullanabilirsiniz. Mikro Asistan Güncelleme hakkında tüm detaylar yazımızda.

MAG (Mikro Asistan Güncelleme) Nedir?

Mikro Yazılım olarak 1988’den beri otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmeyi başaran ürünler üretiyoruz. Türkiye’de ve Türkiye sınırları dışındaki 105 bini aşkın müşterimize daima en güncel teknolojiyi sunabilmek için her an gelişim ve değişim halindeyiz.
Müşterilerimizden gelen talepleri karşılamak, mevzuat değişikliklerine anında uyum sağlamak, olası güvenlik tehditlerine karşı önlem almak ve saptadığımız hataları hızlıca gidermek için tüm kurumsal ve ticari iş yazılımlarımızı düzenli olarak güncelliyoruz.
MAG (Mikro Asistan Güncelleme) adını verdiğimiz hizmet ile tüm güncel ürünlerimizi mümkün olan en iyi teknoloji ve yepyeni özelliklerle donatıyor, kullanıcılarımızın ürünlerimizden aldığı performansı artırarak işletmelerinin verim ve kârlılığını yükseltmelerine katkı sunuyoruz.

MAG ile Size Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Size sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

Yepyeni

MAG ile kullandığınız ürünlere düzenli olarak yeni ve faydalı özellikler ekliyoruz.
Kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirim ve talepleri güncel fikir ve teknolojilerle bir araya getirip hayata geçiriyoruz.
Her yeni sürümde ürünlerimizi, kullanıcılarımız için daha işlevsel hale getirerek yayına alıyoruz.
Dilerseniz duyurularımızı takip ederek kullandığınız ürüne göre Mikro Asistan Güncellemeleri’ni görebilirsiniz.

Performans İyileştirme

Güncel teknolojileri yakından takip ediyoruz. Böylece ürünlerimizin çalıştığı donanım, işletim sistemi, veri tabanı bileşenlerinin güncel sürümlerini ile çalışma performanslarını sürekli olarak iyileştiriyoruz.
Her yeni Mikro Asistan Güncellemesi daha yüksek performanslı bir ürün anlamına geliyor. Her güncelleme ile ürünlerimiz en güncel işletim sistemi, donanım ve veri tabanları ile tam uyumlu hale geliyor.

Hata Giderme

Ürünlerimizi kullanıcılarımıza sunmadan önce birçok detaylı testten geçiriyoruz. Nadiren de olsa gerçek kullanım sırasında önceden öngörülemeyen minör hatalarla karşılaştığımızda MAG ile tüm bu hataları hızla gideriyoruz.

MAG Kullanarak Hangi Avantajlara Sahip Olursunuz?

Mikro Asistan Güncellemeleri ile

  • Ürünlerimize yeni eklenen tüm özelliklerden eksiksiz faydalanabilirsiniz.
  • Değişen mevzuata birebir uyum sağlarsınız.
  • Hata bildirimleriyle ilgili güncellemelerden yararlanabilirsiniz.
  • Gerçekleştirdiğimiz performans iyileştirmeleri ile siz de performansınızı yükseltebilir, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirerek işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.

MAG Hizmetinin Geçerlilik Süresi Nedir?

MAG hizmetini satın alarak 1 yıl boyunca güvenle kullanabilirsiniz.
Hizmetiniz, bir önceki hizmetin bitiş tarihinde yenilenir.
Geçmişe yönelik güncellemeler, bir önceki MAG’ın sonlandığı tarihte başlar.

MAG’ın Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

MAG hizmet bedeli, lisans modeli için %15’tir ve yıllık olarak tekrarlanır.

MAG Hangi Ürünlerimizi Kapsar?

MAG hizmeti,

  • Mikro Run
  • Mikro Jump
  • Mikro Fly
  • Mikro Müşavir

ürün aileleri içerisindeki _e-Dönüşüm modülleri haricindeki_tüm programları kapsar.

MAG’dan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

MAG ile yeni geliştirdiğimiz ve ayrıca satılmayan tüm fonksiyonlardan, değişen mevzuata özel olarak eklenen özelliklerden, sözleşme süresince 1 yıl boyunca herhangi bir ek bedel ödemeden yararlanabilirsiniz.