%20 İndirim
e_faturali_muhasebe_programi_656b31ee84

e-Fatura’ya erkenden geçin, fırsatları kaçırmayın!

e-Fatura'ya zahmetsizce geçmek ve muhasebenizi yönetmek için %20 indirim kampanyamızdan şimdi yararlanın!

Whatsapp iletişim

Mayıs ayına özel avantajlardan yararlanma şansını kaçırmayın!

Adsiz_tasarim_1_3ae72816e6

e-Fatura’lı Muhasebe programı satın alımlarınızda %20 indirim sizinle!
Üstelik 500 kontör hediye ve vade farksız 3 taksit ile ödeme avantajı sizi bekliyor!

GENEL BAKIŞ

e-Fatura’ya Mikro Yazılım ile geçin!

Anahtar Teslim e-Fatura ile e-faturaya geçme kararı aldığınız andan itibaren yapılması gereken tüm işlemleri, işletmeniz için biz sizin adınıza gerçekleştirip GİB başvurunuzu tamamlarız. Siz, hiç yorulmadan, ortalama 1 saat içinde e-fatura kullanıcısı olursunuz.

Çok hızlı

Tahsilatı hızlandırır

Masrafsız

Verimli

Arşivlemesi kolay

Doğa dostu

Anahtar teslim

Kampanya Katılım Koşulları

 1. Bu kampanya, ilk defa Mikro Yazılım kullanıcısı olan firmalar için geçerlidir.
 2. Kampanya 09 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 3. Kampanya kapsamında, Mikro JUMP alan işletmeler avantajlardan yararlanabilirler.
 4. Mikro Jump Ana Paket + e-Fatura/e-Arşiv + e-İrsaliye + e-Defter+ e-İhracat alan firmalar %20 indirim, 500 kontör hediyesi ve vade farksız 3 taksit ile ödeme avantajına sahip olurlar.
 5. Kampanyadan yararlanabilmek için Mikro Jump Ana Paket+ e-Fatura/e-Arşiv siparişi aynı anda geçilmelidir. e-İrsaliye + e-Defter+ e - ihracat modülleri opsiyoneldir.
 6. %20 indirim, Mikro Jump Ana Paket + e-Fatura/e-Arşiv + e-İrsaliye + e-Defter+ e -ihracat için geçerli olup, ek kullanıcı ve diğer modüllerde indirim yoktur.
 7. Bu kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 8. Mikro Yazılım, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Fiyat farkları sistemsel olarak alış fiyatlarına göre ayarlanacağı için fiyat farkı faturası dönülmeyecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

e-Fatura, bir faturada olması gereken tüm bilgileri içeren, elektronik ortamda hazırlanıp gönderilen elektronik belgedir.

 • Vergi Usul Kanunu’na göre bir faturada bulunması gereken özellikleri taşır.
 • Kağıda basılmaz, tüm işlemleri dijital ortamda yapılır.
 • Kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.
 • Alıcı ve satıcı arasındaki iletimi, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) çevrimiçi platformu üzerinden yapılır.

e-Faturaya özel entegrasyon, GİB Portal ve GİB ile bilgi işlem sistemi entegrasyonu olmak üzere üç farklı yöntemle geçiş yapabilirsiniz. Tüzel kişiyseniz mali mühür; şahıs firmanız varsa e-imza ile e-faturaya başvurabilirsiniz. GİB başvurunuz tamamlanınca e-faturayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

e-Faturaya üç farklı yöntemle geçiş yapabilirsiniz:

 • Özel entegrasyon yöntemi: GİB’den özel entegrasyon izni alan kurumların sistemleri üzerinden e-fatura kullanabilirsiniz. Özel entegratör statüsündeki Mikro Yazılım ile e-fatura kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
 • GİB Portal yöntemi: GİB’in kendi web sitesi üzerinden ücretsiz olarak sunduğu GİB Portal üzerinden e-fatura kesebilirsiniz.
 • Bilgi işlem sistemi entegrasyonu yöntemi: Şirketinizin bilgi işlem sistemi altyapısını GİB’in sistemine entegre ederek e-faturadan yararlanabilirsiniz.

2022 başında güncellenen tebliğe göre brüt satış hasılatı veya satışları ile gayrisafi iş hasılatı 2018, 2019 veya 2020 hesap dönemleri için 5 milyon TL; 2021 hesap dönemi için ise 4 milyon TL olanlar 1 Temmuz 2022 tarihine kadar e-fatura ve e-arşiv sistemine geçmek zorunda. Brüt satış hasılatı veya satışları ile gayrisafi iş hasılatı 2022 veya müteakip hesap dönemlerinde ise 3 milyon TL ve üzeri olan mükellefler ise ilgili hesap dönemini izleyen yedinci ayın başına kadar e-fatura ve e-arşiv sistemine geçecek. Zorunluluk kapsamında olmadığınız halde e-fatura kullanmak isterseniz uygulamaya şirketinizin türünden bağımsız olarak ve ciro veya fatura kesim sınırlaması olmadan gönüllü olarak geçebilirsiniz.