Yiyecek İçecek Sektöründeyseniz,
Fastsell Restoran Çözümü Tam Size Göre!

Hızlı paket sevkiyat işlemleri, sipariş yönetimi, satış yönetimi, temassız sipariş gibi iş süreçlerinizde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın, işletmenizin kârlılığını artırın. Üstelik tanışmaya özel %20 indirim fırsatını kaçırmayın!

Whatsapp iletişim

Yiyecek İçecek Sektöründeyseniz, Satışlarınızı Hızlandırın!

Genel Bakış

Yiyecek içecek sektöründeki işletmelerin; paket servis, sipariş yönetimi, ödeme işlemleri, raporlama gibi iş süreçlerini daha hızlı ve kolay gerçekleştirmesini sağlayan Fastsell restoran çözümü ile tanışın. İşlemleri tek ekrandan otomatik olarak yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın, işletmenizin kârlılığını artırmaya hemen başlayın.

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly çözümleri ile tam entegre

Paket servis, satış, servis raporlama gibi işlemleri tek ekrandan yönetme

Hızlı paket sevkiyat işlemleri

Sipariş yönetimi

Ödeme işlemleri

Temassız sipariş

Online veya offline erişim

Kullanıcıya göre özelleştirilebilir yapı

Sipariş raporlama

Kiralama modeli ile maliyet avantajı

ÖZELLİKLER

Fastsell restoran çözümü ile birlikte almanız gereken ana ürünler

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro Jump; finansal durum, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Mikro Jump ile birlikte kullanabileceğiniz Mikro Şirketim uygulaması ile zamandan tasarruf ederek detaylı raporlar üretebilir, işletmenize özel veri küpleri oluşturabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Büyük işletmeleri hedefine ulaştıran Mikro Fly ile hem finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilir, hem sabit kıymet yönetimi yapabilir, hem de sisteme tanımladığınız verilerinizden zengin raporlar oluşturabilirsiniz. Mikro Şirketim uygulaması ile tüm datanızı dilediğiniz ayrıntıya göre inceleyebilir, mevcut veri küplerini ya da kendi oluşturduklarınızı kullanarak işletmenizin geleceğine daha kolay yön verebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d_57c322e027

Mikro Run

Büyümeyi hedefleyen işletmelerin tercihi Mikro Run ile müşterilerinizi sisteme tanımlayabilir, sipariş ve irsaliye düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Müşteri bazında satış dağılımınızı, özet bakiyesini, geçmiş işlem detayları görebilir ve bunun gibi satış analizleri yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile tam entegre çalışır.

MikroAPİ servisleri aracılığıyla haberleşerek, yüksek güvenlikli entegrasyon sağlar. Hatalı işlemleri minimuma indirir ve standart Mikro Yazılım yapısında olduğu için veri kontrolleri programda otomatik yapılır. Yeni eklenen ve değişen alanlar otomatik güncellenir.

Trendyol, Getir, Hepsiburada gibi sanal pazarlar ile entegre olarak çalışmaktadır.

Yeni nesil ödeme kaydedici yazarkasa cihaz entegrasyonu mevcuttur.

Öncelikli olarak restoranlara özel geliştirilmiş çözümü; yiyecek içecek sektöründeki tüm işletmeler ve oteller kullanabilir.