Market Hızlı Satış Programı Nedir? Ne İşe Yarar?

Mikro Ürünler Satış ve Pazarlama 2dk
Mikro Ürünler Satış ve Pazarlama

Market hızlı satış programlarıyla anlık barkodlu satışlarınızın kolaylaştırabilir, böylece operasyonlarınızı hızlandırabilir, ödemeleriniz ile ön muhasebenizi tek ekran üzerinden takip edebilir ve işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz. Detaylar yazımızda.

Neden bir market hızlı satış programına ihtiyacınız var?

Sektörünüz hangisi olursa olsun, eğer sıcak perakende satış yaptığınız bir mağazanız varsa market hızlı satış programları kullanmalısınız. Neden mi?
Her şeyden önce, eğer kârlılığınızı artırmak istiyorsanız oldukça basit bir bakış açısıyla, daha fazla satış yapmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Daha fazla satış yapmak için ise hem hedef kitlenizi büyütmeli, hem de mevcut müşterilerinizi daha sadık hale getirmelisiniz.
Bu hedeflere doğru yürürken, personeliniz kadar önemli bir bileşen de kullandığınız teknoloji olacak. Teknolojiniz, satışlarınızın ve bununla doğrudan ilişkili olarak operasyonlarınızı hızlandıracak ve sizi büyüme yolunda destekleyecek güçte olmalı.

Market Hızlı Satış Programı Size Nasıl Fayda Sağlar?

Market hızlı satış programıyla perakende satışlarınızı, ödemelerinizi, ürün takibi ve ön muhasebenizi tek bir ekran üzerinden verimli bir şekilde takip edebilir, zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Mikro Hızlı Satış’ın Sayısız Avantajı ile İşinizi Büyütün!

Sınırsız kampanya kurgusu ile sayısız kolaylık sunan Mikro Hızlı Satış ile tanışın, verimliliğinizle beraber artan satışlarınız sayesinde işletme karlılığınızı yükseltin.
Mikro Hızlı Satış ile:

  • Satış sürecinizi kolaylaştırıp hızlandırabilir, maliyetten ve zamandan tasarruf ederek işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.
  • Barkod kullanarak yaptığınız perakende satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi ilgilendiren tüm işlemleri tek bir platformdan kolayca takip edebilirsiniz.
  • Perakende sektöründeki herkes için kullanıcı dostu ara yüze sahiptir ve çevrimiçi/çevrimdışı çalışabilirsiniz.
  • Kasiyer yetkilendirmesi ile onaylı/onaysız işlemler oluşturarak perakende satışlarınızı güvenli hale getirebilirsiniz.
  • Satışlarınızı kolayca kontrol edebilir, promosyon yönetimi ile sınırsız kampanya kurgusu yaratabilirsiniz.
  • e-Arşiv Kasa modülü ile satışlarınızda anında e-Arşiv düzenleyebilirsiniz.
  • Mikro Run ya da Mikro Jump kullanıyorsanız Mikro Hızlı Satış’ı programınızla birlikte kolayca kullanabilirsiniz. Verileriniz programlarınıza belirlediğiniz sürelerde otomatik olarak aktarılır. Mikro Run ve Mikro Jump’ta yaptığınız değişiklikleri Mikro Hızlı Satış ürününde tekrar yapmanıza gerek kalmaz, her zaman güncel verilerinizle çalışmanın rahatlığını yaşarsınız.