E-Fatura Uygulaması | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

E-Faturae-Fatura

e-Fatura, fatura gönderme, alma, saklama, görüntüleme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan sistemdir.

Maliye Bakanlığı standartlarına tam uyumlu  e-Fatura çözümüyle yatırım maliyeti olmadan  e-Fatura sistemine geçebilirsiniz.

e-Fatura avantajları:

  • e-Fatura hem masaüstü hem de bulut iş çözümleri ile tam entegre olarak çalışır. Ayrıca e-Fatura kullanıcıları Mikro programlarında büyük avantajlara sahip olur.
  • Eğer bir muhasebe yazılımı kullanmıyorsanız e-Fatura portal yönetimi ile dilediğiniz gibi fatura gönderip alabilir hale gelirsiniz.
  • e-Fatura, uçtan uca sunduğu e-Fatura çözümüyle, işletmenizin Maliye Bakanlığı standartlarına uygun e-Fatura sistemine kısa sürede kavuşmasını sağlar.
  • İşletmenizin BT ve Mali İşler (Muhasebe) birimlerinde köklü değişimi öngören elektronik fatura sistemine entegrasyonu süreci, Mikro Yazılım’ın otuz yıllık iş yazılımları deneyimi ile baştan sona kolayca yönetilir.
  • e-Fatura ile e-Fatura saklama hizmetinden ücretsiz faydalanılır.

e-Fatura Portal

e-Fatura Portal ile hiçbir ek maliyet olmadan işletmenizi e-Fatura sistemine dahil etmeniz mümkün. Herhangi bir muhasebe programı kullanmadan fatura oluşturup gelen faturalarınızı portal üzerinden yönetebilirsiniz.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın