Mikro_Yazilim_Kirtasiye_ac3bb541fe_f414ed5142_730b14e5f6

Kırtasiye Sektörünü Dijitalleştirip,
İşlerinizi Kolaylaştırıyoruz.

Kırtasiyenizde Mikro Yazılım ile barkodlu sisteme geçin, satın alma ve satış süreçlerinizden aldığınız verimi yükseltin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Kırtasiye sektörüne en uygun ürün ve çözümler

Bir kırtasiyeniz ya da ürün çeşitliliği bol, kârı düşük ürünler sattığınız bir işletmeniz varsa Mikro Yazılım programları ile barkodlu sisteme geçebilir, otomasyonun sağladığı veriler ile şirketiniz için en doğru kararları verebilirsiniz. Maliyet kontrolü sağlayacak şekilde etkin bir gelir-gider ve depo-stok takibi yaparak satın alma ve satış süreçlerinizden daha çok verim alabilir, müşteri memnuniyetini yükseltebilir ve kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Ödemeye değer fiyat ve uygun ödeme koşulları.

Ücretsiz kurulum, eğitim ve telefon desteği.

Ek bir maliyet olmadan bilgisayarınıza hızlı kurulum.

ÖZELLİKLER

Kırtasiye sektörü için muhasebe programı

Mikro_Yazilim_Hizli_Satis_ccb2c8db89

Mikro Hızlı Satış

Ekran ve menülerini kullanım tercihlerinize göre değiştirebildiğiniz Mikro Hızlı Satış ile veresiye ve parçalı satış yapabilir, nakit veya kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Kolayca fiş, fatura ve ürün etiketi yazdırabilir, belirli ürünler için hazırladığınız indirim ve kampanya kurgularını kasada otomatik olarak uygulayabilir, ürün miktarına ürün listesine girmeden güncelleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Run_47b7de347d

Mikro Run

Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile sisteminize dilediğiniz sayıda satış ve müşteri tanımlayabilirsiniz. Hazırladığınız irsaliyeleri saniyeler içinde faturaya dönüştürebilir, belirlediğiniz zaman aralıkları için detaylı analiz ve raporlar oluşturabilir böylece satış taktiklerinizi de geliştirebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satışlarınızı tekliften kasaya tüm aşamalarında kolayca yönetebilir, müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, iş akışları oluşturabilir, verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yapabilir, gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın Perakende Yönetimi modülü ile satış ve tahsilatlarınızı anlık olarak takip etmenin yanında stok, cari hesap ve muhasebe verilerinizi gün sonunu beklemeden çıkarabilirsiniz. Mağazalarınızın arasındaki bilgi akışını hızlandırıp karar alma mekanizmasını güçlendirebilirsiniz. Birçok farklı kasa ile entegre çalışmanızı sağlayan Mikro Fly ile sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, KİOSK’lar, elektronik raf etiket sistemleri ve benzeri cihazlarla da veri transferi yapabilirsiniz.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."

muzaffer_2x_9d2de4cd77

"Mikro Yazılım ile geçmişi iyi analiz edebiliyor gelecekle ilgili öngörüde bulunabiliyoruz. "

logo_9102f6c64a

"Mikro Yazılım, bizim gibi abonelik esasıyla ilerleyen firmalar için detaylı, anlaşılır ve alternatifli rapor seçeneklerini içinde barındıran; beklentilerin karşılandığı, tüm resmi güncellemeler konusunda hızlıca dönüş aldığımız güvenilir iş ortağımızdır."