Neden Mikro Run Kullanmalısınız?

Muhasebe ve Finans Mikro Ürünler E-Dönüşüm Genel Girişimcilik Satış ve Pazarlama 2dk
Muhasebe ve Finans Mikro Ürünler E-Dönüşüm Genel Girişimcilik Satış ve Pazarlama

Hedeflerinize doğru sizinle birlikte koşan yazılım: Mikro Run.

5’ten az çalışanınız ve tek bir lokasyonunuz var. Esnaf ya da serbest meslek sahibisiniz. Küçük işletmenizin genel muhasebe takibini mali müşavirler aracılığıyla yapıyorsunuz. Günlük operasyonlarınızı tek bir yapı altında toplayacak, ticari iş süreçlerinizi gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetmenizi sağlayacak bir yazılıma ihtiyacınız var.
O halde; yalın menüleri, kolay kullanımı, hazır gelen fatura tasarımları ve bir bakışta şirket analizi yapmanızı sağlayan ekranı ile Mikro Run, sizinle birlikte hedeflerinize doğru koşmaya hazır!

Mikro Run ile Neler Yapabilirsiniz?

Gelir gider takibinizi eski usullerle, defter üzerinden yapmakla, ödeme ve tahsilatlarınızı telefonunuza ya da karmaşık programlara not etmekle uğraşmayın. Bırakın hepsini ve daha fazlasını Mikro Run sizin için yalnızca birkaç tıkla yapsın, zamanınız ve enerjiniz size kalsın. Üstelik size yalnızca ihtiyacınız kadarını versin, kullanmadığınız özellikler için fazladan para ödetmesin.

Gider ve Parasal Hareket Yönetimi

Mikro Run ile varlıklarınızı, banka hesaplarınızı ve kasa nakdinizi başka hiçbir yazılım ya da dosyaya ihtiyaç duymadan takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Detaylı takvimi sayesinde çek, fatura, ödeme ve tahsilat günlerinizi bir bakışta görebilir, tatsız sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Satış ve Müşteri Yönetimi

Mikro Run ile hem satışlarınızı hem de müşterilerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. Böylece onlardan gelecek satış fırsatlarını asla kaçırmazsınız. Ayrıca satış irsaliyesi düzenleyip tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık ya da belirlediğiniz tarih aralıkları için rapor alarak satışlarınızın durumunu analiz edebilir, böylece etkin satış taktikleri belirleyebilirsiniz.

e-Dönüşüm Çözümleri

Mikro Run ile e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-serbest meslek makbuzlarınızı farklı bir yazılım ya da entegrasyona gerek kalmaksızın düzenleyebilirsiniz.

Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi

Mikro Run ile ürün satın alımlarınızı ve birlikte çalıştığınız tedarikçileri sisteme tanımlayabilirsiniz. Gireceğiniz detaylı bilgiler sayesinde bir tedarikçi fihristi oluşturabilirsiniz. Mal kabullerinizde irsaliye girişlerini yapabilir, hepsini tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık veya sizin belirlediğiniz tarihler için rapor çıkararak satın alımlarınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Stok / Ürün ve Hizmet Yönetimi

Mikro Run ile alım satımını yaptığınız ürün ve hizmetlerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. Stok birimlerini (palet, çuval, kilo, adet, koli, vb.) fiyatını, dönem başı miktarını ve barkodunu tanımlayıp istediğiniz ana ve alt gruplara ayırabilirsiniz. Listeleri ve raporları hem anlık hem de geçmişe yönelik alarak doğru satın alma yapabilirsiniz. Bu sayede yalnızca depo durumunuzu ve maliyetlerinizi değil stok ve satış sonrası kârlılıklarınızı da takip edebilirsiniz.

Kiralama ve Program Genişletme Fırsatları

Mikro Run’ı tek seferde yapacağınız ödemeyle satın alabildiğiniz gibi, Mikro Yazılım’ın geliştirdiği alternatif lisanslama sistemi sayesinde, kullandığınız sürece kiralama şansınız da var.
İhtiyaç duyarsanız, Mikro Run’ın ek çözümlerinden alıp programınızı genişletebilir ya da şirketiniz büyüdüğünde bir üst programa kolaylıkla ve fiyat avantajıyla geçebilirsiniz.


_Mikro Run’ı bir an önce deneyip koşmaya başlamak için hemen ücretsiz demo talep edin