Dış Ticaret Yönetimi Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Dış Ticaret Yönetimi Programları

dış ticaret2Neden dış ticaret yönetimi programları kullanmalısınız?

Ürünlerinizin ithalat ve ihracatını yaptığınız, gümrük işlemleri ve mevzuat takibi gerektiren bir işiniz varsa iş yükünüzü hafifletmesi, iş süreçlerinizi kolaylaştırması, taşıma, sigortalama ve gümrükleme gibi işlemlerinizi optimize etmesi için bir online dış ticaret yönetimi programı kullanabilirsiniz. ERP programı kullanımını başlatarak şirketinizi etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Dış ticaret yönetimi programlarıyla neler yapabilirsiniz?

Dış ticaret yönetimi programları;

  • Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura da dahil olmak üzere ihracat için ihtiyacınız olan tüm belgeleri tek bir platformda toplamanızı sağlar.
  • Tüm ihracat operasyonunuzu tek ekranda yönetmenize olanak tanır.
  • İthalata ait tüm dosya ve belgeleri tek bir elde toplayıp işleyebilirsiniz.
  • İthalat maliyetlerinizi kriterlerini dilediğiniz gibi belirleyerek farklı faktörlere göre ürünlerinize dağıtabilirsiniz.

Mikro Yazılım ile dış ticaret yönetimi

Mikro Yazılım'ın KOBİ'lere özel olarak ürettiği çözümü Mikro Jump'ın İşletme Yönetimi paketinde ve Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ithalat ve ihracat süreçlerinizi kolayca takip edip yönetmenizi sağlar. İthalat maliyetlerinizi dağıtım kriterlerini de belirleyerek (mal ağırlığı, miktarı vb.) ürünlerinize dağıtmanızı sağlayan modül ihracat işlemlerinizde de çeki listesi, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası, form A belgelerini de içerecek şekilde her şeyi tek bir platformda toplamanızı sağlar. Ayrıca tüm bu süreçlerle ilgili detaylı raporlar alıp dış ticaret işlemlerinizle ilgili kritik konular hakkında daha kolay karar alabilirsiniz.

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın